Domov › Zamestnávatelia › FedEx Dataworks, Inc. › Data Scientist II
Data Scientist II v FedEx Dataworks, Inc.: Mzdy H-1B
10 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Data Scientist II v FedEx Dataworks, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $111 615; stredná polovica $96 214–$113 798.
Žiadosti (LCA)10
Medián ponúkaného platu$111 615
Stredná časť platov$96 214–$113 798
10.–90. percentil$81 562–$126 472
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 5 | $112 230 |
| FY2025 | 5 | $92 850 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $82 240–$102 800 Úroveň II | Houston, TX | 12. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $111 000–$121 000 Úroveň II | Irving, TX | 6. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikované |
| $128 398 Úroveň II | San Mateo, CA | 16. 1. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikované |
| $75 462 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 16. 1. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikované |
| $92 850–$102 850 Úroveň II | Memphis, TN | 6. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| $112 230–$122 235 Úroveň II | Fayetteville, AR | 26. 7. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikované |
| $112 230–$122 235 Úroveň II | Harrison, AR | 25. 7. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikované |
| $126 258–$136 258 Úroveň II | Plano, TX | 24. 7. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikované |
| $114 320–$124 325 Úroveň II | New Berlin, WI | 24. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $106 306–$116 306 Úroveň II | Cincinnati, OH | 24. 7. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikované |
Data Scientist II u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v FedEx Dataworks, Inc.
- Data Scientist Lead$133 734
- Data Engineer III$113 064
- Software Engineer III$113 064
- Data Engineer Lead$135 898
- Data Scientist III$118 518
- Software Engineer Lead$127 878
- Product Manager Lead$137 758
- Platform Engineer Lead$135 304
- Manager, Engineering$143 484
- Technical Project Manager Lead$112 165
- Data Analyst III$104 333
- Data Engineer II$85 047
- Data Analyst Lead$142 472
- Technical Project Manager III$109 886
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).