Domov › Zamestnávatelia › FlyHigh Talent LLC
FlyHigh Talent LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
FlyHigh Talent LLC podal 21 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 21. Medián ponúkanej mzdy: $73 195.
Sponzoruje FlyHigh Talent LLC víza H-1B?
FlyHigh Talent LLC podal 21 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 22. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Management Analyst | 3 | $69 451 |
| Business Intelligence Analyst | 2 | $83 200 |
| Senior Accountant | 1 | — |
| Software Developer | 1 | — |
| Data Scientist | 1 | — |
| Human Resources Specialist | 1 | — |
| Web and Digital Interface Designer | 1 | — |
| Project Management Specialist | 1 | $73 195 |
| Operations Research Analyst | 1 | — |
| Financial Analyst | 1 | — |
| Training and Development Specialist | 1 | $78 062 |
| Senior Analyst | 1 | $91 562 |
| Financial Quantitative Analysts | 1 | $56 555 |
| Public Relations Specialist | 1 | $144 435 |
| Career Counselor | 1 | $59 114 |
| Computer Programmers | 1 | $67 018 |
| Computer Programmer | 1 | $78 000 |
| Logistics Analysts | 1 | $72 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 5 | — |
| FY2025 | 9 | $75 628 |
| FY2026 | 7 | $72 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)67 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)24 %
- Úroveň III (skúsený)5 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)5 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Santa Clara, CA3
- Hayward, CA2
- Brookhaven, PA1
- El Monte, CA1
- Oakland, CA1
- San Francisco, CA1
- Arlington, VA1
- Pooler, GA1
- Sandy Springs, GA1
- Riverside, CA1
- Oxnard, CA1
- Franklin Township, NJ1
- Austin, TX1
- Los Angeles, CA1
- Williamsburg, VA1
- Canton, MI1
- Fontana, CA1
- Edison, NJ1
Povolania
- Management Analysts3
- Data Scientists3
- Computer Programmers2
- Accountants and Auditors1
- Software Developers1
- Human Resources Specialists1
- Web and Digital Interface Designers1
- Project Management Specialists1
- Operations Research Analysts1
- Financial and Investment Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Logistics Analysts | $72 000 Úroveň I | Edison, NJ | 22. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikované |
| Computer Programmer | $78 000 Úroveň I | Fontana, CA | 17. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Computer Programmers | $67 018 Úroveň II | Canton, MI | 8. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Career Counselor | $59 114 Úroveň II | Williamsburg, VA | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Public Relations Specialist | $144 435 E-3 · Úroveň IV | Santa Clara, CA | 13. 4. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikované |
| Financial Quantitative Analysts | $56 555 Úroveň I | Los Angeles, CA | 30. 3. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikované |
| Senior Analyst | $91 562 Úroveň II | Austin, TX | 12. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikované |
| Project Management Specialist | $73 195 Úroveň I | Arlington, VA | 29. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Financial Analyst | $65 894 čiatočný úväzok · Úroveň I | Riverside, CA | 24. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Management Analyst | $69 451 Úroveň I | Oxnard, CA | 24. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $56 181 čiatočný úväzok · Úroveň I | Pooler, GA | 24. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Operations Research Analyst | $54 080 čiatočný úväzok · Úroveň I | Sandy Springs, GA | 24. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Intelligence Analyst | $83 200 Úroveň I | Franklin Township, NJ | 22. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Training and Development Specialist | $78 062 Úroveň II | Santa Clara, CA | 22. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Web and Digital Interface Designer | $93 600 čiatočný úväzok · Úroveň I | Oakland, CA | 13. 12. 2024 | 2. 1. 2025 | Certifikované |
| Management Analyst | $95 680 čiatočný úväzok · Úroveň I | San Francisco, CA | 19. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikované |
| Senior Accountant | $93 600 čiatočný úväzok · Úroveň III | Brookhaven, PA | 23. 5. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikované |
| Human Resources Specialist | $54 080 čiatočný úväzok · Úroveň I | El Monte, CA | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $114 400 čiatočný úväzok · Úroveň I | Hayward, CA | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Data Scientist | $83 200 čiatočný úväzok · Úroveň I | Hayward, CA | 17. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Management Analyst | $109 616 čiatočný úväzok · Úroveň II | Santa Clara, CA | 3. 10. 2023 | 10. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).