Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Fusion Life Sciences Technologies LLC › Sr. Quality Engineer

Sr. Quality Engineer v Fusion Life Sciences Technologies LLC: Mzdy H-1B

17 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Sr. Quality Engineer v Fusion Life Sciences Technologies LLC. Medián ponúkanej základnej mzdy $111 800; stredná polovica $94 848–$117 520.

Žiadosti (LCA)17
Medián ponúkaného platu$111 800
Stredná časť platov$94 848–$117 520
10.–90. percentil$92 560–$129 584

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20234$104 520
FY20243$104 000
FY20252$107 120
FY20267$114 400

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$110 240
Úroveň II
Raynham, MA30. 4. 202618. 5. 2026Certifikované
$114 400
Úroveň II
Raynham, MA30. 4. 202611. 5. 2026Certifikované
$134 368
Úroveň II
Jacksonville, FL20. 1. 202627. 1. 2026Certifikované
$135 200
Úroveň II
Boston, MA25. 11. 20252. 12. 2025Certifikované
$94 848
Úroveň II
Round Lake, IL13. 11. 202520. 11. 2025Certifikované
$94 848
Úroveň II
Round Lake, IL12. 11. 20256. 2. 2026Certifikované
$114 400
Úroveň II
Raynham, MA7. 11. 20252. 1. 2026Certifikované
$120 640
Úroveň II
Santa Rosa, CA20. 5. 20252. 6. 2025Certifikované
$93 600
Úroveň II
Lewisville, TX9. 5. 202519. 5. 2025Certifikované
$104 000
Úroveň II
Jacksonville, FL25. 1. 202412. 2. 2024Certifikované
$81 120
Úroveň II
West Chester, PA16. 1. 20241. 2. 2024Certifikované
$116 480
Úroveň II
Lombard, IL4. 12. 202318. 12. 2023Certifikované
$116 480
Úroveň II
Lombard, IL4. 12. 202318. 12. 2023Stiahnuté
$113 360
Úroveň II
San Antonio, TX24. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
$95 680
Úroveň II
Arlington, TN22. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
$91 520
Úroveň II
Round Lake, IL23. 1. 20236. 2. 2023Certifikované
$124 800
Úroveň II
Draper, UT6. 1. 20231. 6. 2023Certifikované

Sr. Quality Engineer u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Fusion Life Sciences Technologies LLC

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).