Domov › Zamestnávatelia › Gen Digital Inc. › Sr. Principal Software Engineer
Sr. Principal Software Engineer v Gen Digital Inc.: Mzdy H-1B
11 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Sr. Principal Software Engineer v Gen Digital Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $203 232; stredná polovica $188 324–$215 780.
Žiadosti (LCA)11
Medián ponúkaného platu$203 232
Stredná časť platov$188 324–$215 780
10.–90. percentil$177 000–$219 371
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $204 095 |
| FY2025 | 3 | $203 232 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $203 232 Úroveň III | Mountain View, CA | 27. 5. 2025 | 24. 10. 2025 | Certifikované |
| $197 958 | Mountain View, CA | 18. 3. 2025 | 29. 8. 2025 | Certifikované |
| $218 360 | Mountain View, CA | 21. 2. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikované |
| $178 690 Úroveň IV | Tempe, AZ | 31. 8. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| $177 000 | Mountain View, CA | 20. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| $200 000 | Mountain View, CA | 6. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| $163 500 | Mountain View, CA | 6. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| $208 190 | Mountain View, CA | 6. 7. 2023 | 24. 12. 2023 | Certifikované |
| $219 371 | Mountain View, CA | 5. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| $219 371 | Mountain View, CA | 3. 7. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikované |
| $213 200 Úroveň IV | Mountain View, CA | 15. 2. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
Sr. Principal Software Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Gen Digital Inc.
- Principal Software Engineer$170 005
- Software Engineer$140 400
- Sr. Software Engineer$150 000
- Senior Software Engineer$154 200
- Senior Principal Software Engineer$224 303
- Software Development Engineer$153 293
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).