Domov › Zamestnávatelia › GG Tech Global, Inc
GG Tech Global, Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
GG Tech Global, Inc podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 18. Medián ponúkanej mzdy: $85 546.
Sponzoruje GG Tech Global, Inc víza H-1B?
GG Tech Global, Inc podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 10 | $85 000 |
| Java Developer | 1 | $84 864 |
| System Engineer | 1 | $105 000 |
| Network and Computer Systems Administrator | 1 | $86 091 |
| Sr. React Developer | 1 | $103 210 |
| Senior Software Engineer | 1 | $145 000 |
| Business Analyst | 1 | $67 995 |
| Senior Integration Developer | 1 | $120 000 |
| Data Analyst | 1 | $160 160 |
| Data Scientist | 1 | $80 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $84 864 |
| FY2024 | 7 | $85 000 |
| FY2025 | 6 | $87 500 |
| FY2026 | 5 | $113 200 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)47 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)42 %
- Úroveň III (skúsený)5 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)5 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Alpharetta, GA6
- Atlanta, GA2
- Brentwood, TN1
- Sandy Springs, GA1
- Alapharetta, GA1
- Houston, TX1
- Detroit, MI1
- Princeton, NJ1
- Plano, TX1
- Cumming, GA1
- Pasedena, CA1
- Tampa, FL1
- Monroe Township, NJ1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $114 400 Úroveň II | Tampa, FL | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Scientist | $80 000 Úroveň I | Monroe Township, NJ | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $112 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 13. 4. 2026 | 22. 4. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $112 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 13. 4. 2026 | 22. 4. 2026 | Stiahnuté |
| Data Analyst | $160 160 Úroveň IV | Pasedena, CA | 9. 4. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikované |
| Senior Integration Developer | $120 000 Úroveň II | Cumming, GA | 12. 8. 2025 | 20. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $85 000 Úroveň I | Princeton, NJ | 29. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $85 000 Úroveň I | Alpharetta, GA | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $67 995 Úroveň I | Plano, TX | 21. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $90 000 Úroveň I | Detroit, MI | 5. 3. 2025 | 13. 3. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $145 000 Úroveň III | Alpharetta, GA | 27. 1. 2025 | 15. 2. 2025 | Certifikované |
| Sr. React Developer | $103 210 Úroveň II | Houston, TX | 30. 7. 2024 | 6. 8. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $85 000 Úroveň I | Alapharetta, GA | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $85 000 Úroveň I | Alpharetta, GA | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $85 000 Úroveň I | Alpharetta, GA | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $85 000 Úroveň I | Alpharetta, GA | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Network and Computer Systems Administrator | $86 091 Úroveň II | Alpharetta, GA | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| System Engineer | $105 000 Úroveň II | Sandy Springs, GA | 30. 10. 2023 | 15. 1. 2024 | Certifikované |
| Java Developer | $84 864 Úroveň II | Brentwood, TN | 19. 5. 2023 | 26. 5. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).