Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Goli Technologies, LLC

Goli Technologies, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

Goli Technologies, LLC podal 29 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 29. Medián ponúkanej mzdy: $105 997.

Žiadosti (LCA)29
Certifikované29
Adresa zamestnávateľaMechanicsburg, PA
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$105 997
Stredná časť platov$94 390–$120 328
10.–90. percentil$86 154–$129 297

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Goli Technologies, LLC víza H-1B?

Goli Technologies, LLC podal 29 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 5. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Goli Technologies, LLC: 3 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer6$103 594
Full Stack Developer4$113 641
Software Architect2$104 957
Sr. Java Hybris Developer/ Support Engineer2$127 650
Data Warehouse Modernization Engineer2$112 986
Technical Lead2$131 424
Software Quality Analyst1$74 381
Principle Solution Architect1$98 904
Software Engineer1$87 360
Test Analyst1$81 328
Sr. Software Developer1$120 328
Senior Cloud Architect1$93 517
Senior Business Analyst1$93 517
Business Analyst1$77 854
Solution Architect1$105 997
Sr. Cloud Developer1$139 152
UI Developer1$94 390

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$98 904
FY202416$101 192
FY20254$126 984
FY20266$109 845

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Software Developer$109 845–$120 000
Úroveň II
Malvern, PA5. 6. 202612. 6. 2026Certifikované
Software Developer$109 283–$120 000
Úroveň II
Cumming, GA5. 6. 202612. 6. 2026Certifikované
UI Developer$94 390–$94 400
Úroveň II
Mechanicsburg, PA27. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Sr. Java Hybris Developer/ Support Engineer$134 971–$135 000
Úroveň III
Irving, TX1. 4. 20268. 4. 2026Certifikované
Software Architect$109 845–$110 000
Úroveň II
Malvern, PA1. 4. 202610. 7. 2026Certifikované
Sr. Cloud Developer$139 152–$140 000
Úroveň III
Austin, TX17. 2. 202624. 2. 2026Certifikované
Full Stack Developer$126 090–$126 100
Úroveň II
McLean, VA26. 8. 20252. 9. 2025Certifikované
Full Stack Developer$126 090–$126 100
Úroveň II
McLean, VA18. 8. 202525. 8. 2025Certifikované
Technical Lead$134 971–$135 000
Úroveň III
Frisco, TX8. 7. 202515. 7. 2025Certifikované
Technical Lead$127 878–$127 900
Úroveň III
Frisco, TX22. 5. 202529. 5. 2025Certifikované
Solution Architect$105 997–$110 000
Úroveň II
Irving, TX27. 8. 20243. 9. 2024Certifikované
Software Developer$92 394–$93 000
Úroveň II
Enola, PA2. 8. 20249. 8. 2024Certifikované
Software Developer$105 997–$110 000
Úroveň II
Irving, TX8. 7. 202415. 7. 2024Certifikované
Test Analyst$81 328–$84 000
Úroveň II
Irving, TX19. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$101 192–$110 000
Úroveň II
Irving, TX13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Sr. Software Developer$120 328–$121 000
Úroveň III
Irving, TX13. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Senior Cloud Architect$93 517–$100 000
Úroveň III
Irving, TX10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$101 192–$101 200
Úroveň II
Irving, TX10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Senior Business Analyst$93 517–$96 000
Úroveň III
Irving, TX10. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Sr. Java Hybris Developer/ Support Engineer$120 328–$120 400
Úroveň III
Irving, TX13. 5. 202420. 5. 2024Certifikované
Data Warehouse Modernization Engineer$112 986–$114 000
Úroveň II
Boston, MA2. 5. 20249. 5. 2024Certifikované
Data Warehouse Modernization Engineer$112 986–$114 000
Úroveň II
Boston, MA26. 4. 20243. 5. 2024Certifikované
Business Analyst$77 854–$78 000
Úroveň II
Harrisburg, PA2. 4. 20249. 4. 2024Certifikované
Full Stack Developer$101 192–$101 200
Úroveň II
Irving, TX28. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Full Stack Developer$101 192–$101 200
Úroveň II
Irving, TX28. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Engineer$87 360–$87 500
Úroveň II
Irving, TX28. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Architect$100 069–$101 000
Úroveň II
Malvern, PA6. 7. 202313. 7. 2023Certifikované
Software Quality Analyst$74 381–$75 000
Úroveň II
Irving, TX8. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Principle Solution Architect$98 904–$98 950
Úroveň II
Irving, TX26. 5. 20231. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).