Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Google LLC › Finance Manager

Finance Manager v Google LLC: Mzdy H-1B

20 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Finance Manager v Google LLC. Medián ponúkanej základnej mzdy $242 000; stredná polovica $213 250–$263 250.

Žiadosti (LCA)20
Medián ponúkaného platu$242 000
Stredná časť platov$213 250–$263 250
10.–90. percentil$190 800–$274 550

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20234$214 000
FY20246$258 138
FY20255$267 000
FY20265$234 000

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$228 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA29. 4. 20264. 5. 2026Certifikované
$234 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA17. 4. 202627. 4. 2026Certifikované
$204 000
Úroveň IV
Chicago, IL26. 3. 20263. 9. 2026Certifikované
$257 000
Úroveň IV
Kirkland, WA13. 2. 202625. 2. 2026Certifikované
$275 000
Úroveň IV
Mountain View, CA4. 12. 202522. 5. 2026Certifikované
$280 000
Úroveň IV
Kirkland, WA9. 7. 20255. 12. 2025Certifikované
$227 000
Úroveň IV
Mountain View, CA3. 3. 202527. 8. 2025Certifikované
$267 000
Úroveň III
Sunnyvale, CA24. 2. 20255. 3. 2025Certifikované
$189 000
Úroveň IV
Chicago, IL10. 2. 20259. 8. 2025Certifikované
$274 500Sunnyvale, CA27. 11. 202430. 4. 2025Certifikované
$268 000San Bruno, CA30. 7. 202428. 1. 2025Certifikované
$256 275
Úroveň IV
Austin, TX10. 7. 202412. 7. 2024Certifikované
$260 000
Úroveň IV
Kirkland, WA7. 6. 202415. 7. 2024Certifikované
$262 000Mountain View, CA22. 4. 202418. 10. 2024Certifikované
$191 000
Úroveň III
Chicago, IL29. 2. 202426. 7. 2024Certifikované
$215 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA11. 12. 202322. 12. 2023Certifikované
$250 000
Úroveň III
Mountain View, CA15. 8. 20234. 9. 2023Certifikované
$220 000
Úroveň III
New York, NY25. 5. 202330. 5. 2023Certifikované
$208 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA7. 3. 202319. 8. 2023Certifikované
$176 000
Úroveň IV
Chicago, IL21. 2. 202317. 8. 2023Certifikované

Finance Manager u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Google LLC

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).