Domov › Zamestnávatelia › Google LLC › Silicon Architect
Silicon Architect v Google LLC: Mzdy H-1B
55 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Silicon Architect v Google LLC. Medián ponúkanej základnej mzdy $182 105; stredná polovica $168 000–$200 000.
Žiadosti (LCA)55
Medián ponúkaného platu$182 105
Stredná časť platov$168 000–$200 000
10.–90. percentil$159 400–$221 836
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 8 | $164 000 |
| FY2024 | 12 | $172 355 |
| FY2025 | 18 | $181 052 |
| FY2026 | 17 | $190 000 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $187 000 | Mountain View, CA | 22. 6. 2026 | 4. 9. 2026 | Certifikované |
| $222 000 | Sunnyvale, CA | 21. 6. 2026 | 20. 12. 2026 | Certifikované |
| $196 860 | Mountain View, CA | 18. 6. 2026 | 2. 7. 2026 | Certifikované |
| $188 072 | Mountain View, CA | 1. 5. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikované |
| $188 300 | Mountain View, CA | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| $188 072 Úroveň II | Mountain View, CA | 8. 4. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikované |
| $187 000 | Mountain View, CA | 2. 4. 2026 | 11. 9. 2026 | Certifikované |
| $199 000 | Mountain View, CA | 2. 4. 2026 | 11. 9. 2026 | Certifikované |
| $196 860 Úroveň II | Mountain View, CA | 30. 3. 2026 | 15. 4. 2026 | Certifikované |
| $224 054 | Mountain View, CA | 27. 3. 2026 | 26. 8. 2026 | Certifikované |
| $227 000 | Mountain View, CA | 27. 3. 2026 | 11. 9. 2026 | Certifikované |
| $190 000 | Mountain View, CA | 26. 3. 2026 | 9. 9. 2026 | Certifikované |
| $161 000 | Mountain View, CA | 25. 3. 2026 | 9. 9. 2026 | Certifikované |
| $200 000 | Mountain View, CA | 25. 3. 2026 | 8. 9. 2026 | Certifikované |
| $179 718 Úroveň II | Mountain View, CA | 13. 2. 2026 | 27. 7. 2026 | Certifikované |
| $160 000 Úroveň II | Portland, OR | 27. 1. 2026 | 10. 2. 2026 | Certifikované |
| $215 276 Úroveň III | Mountain View, CA | 30. 9. 2025 | 24. 3. 2026 | Certifikované |
| $182 105 Úroveň II | Mountain View, CA | 13. 8. 2025 | 6. 2. 2026 | Certifikované |
| $164 000 Úroveň II | Portland, OR | 26. 6. 2025 | 9. 7. 2025 | Certifikované |
| $180 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 12. 6. 2025 | 10. 8. 2025 | Certifikované |
| $179 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 6. 5. 2025 | 30. 10. 2025 | Certifikované |
| $221 590 Úroveň III | Mountain View, CA | 25. 4. 2025 | 17. 10. 2025 | Certifikované |
| $200 000 Úroveň III | Austin, TX | 23. 4. 2025 | 7. 5. 2025 | Certifikované |
| $159 000 Úroveň II | Austin, TX | 9. 4. 2025 | 11. 4. 2025 | Certifikované |
| $159 000 Úroveň II | San Diego, CA | 8. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $160 000 Úroveň II | Portland, OR | 18. 3. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikované |
| $237 015 Úroveň III | Mountain View, CA | 5. 3. 2025 | 23. 8. 2025 | Certifikované |
| $174 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 20. 2. 2025 | 14. 8. 2025 | Certifikované |
| $170 000 Úroveň II | San Diego, CA | 18. 2. 2025 | 16. 8. 2025 | Certifikované |
| $185 925 Úroveň II | Mountain View, CA | 17. 2. 2025 | 14. 8. 2025 | Certifikované |
| $205 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 14. 2. 2025 | 29. 3. 2025 | Certifikované |
| $170 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 7. 2. 2025 | 30. 7. 2025 | Certifikované |
| $204 224 Úroveň III | Mountain View, CA | 4. 2. 2025 | 19. 7. 2025 | Certifikované |
| $189 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 4. 11. 2024 | 2. 5. 2025 | Certifikované |
| $190 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 30. 9. 2024 | 3. 10. 2024 | Certifikované |
| $205 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 28. 8. 2024 | 21. 2. 2025 | Certifikované |
| $223 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 27. 8. 2024 | 14. 2. 2025 | Certifikované |
| $145 520 | Mountain View, CA | 16. 7. 2024 | 9. 1. 2025 | Certifikované |
| $205 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 9. 5. 2024 | 24. 10. 2024 | Certifikované |
| $172 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 24. 2. 2024 | 29. 7. 2024 | Certifikované |
| $142 000 | Mountain View, CA | 21. 2. 2024 | 27. 7. 2024 | Certifikované |
| $169 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 19. 2. 2024 | 23. 7. 2024 | Certifikované |
| $178 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 19. 2. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikované |
| $229 000 Úroveň IV | Mountain View, CA | 19. 1. 2024 | 2. 2. 2024 | Certifikované |
| $166 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 11. 1. 2024 | 6. 7. 2024 | Certifikované |
| $172 710 Úroveň II | Mountain View, CA | 11. 1. 2024 | 6. 7. 2024 | Certifikované |
| $169 000 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 14. 12. 2023 | 26. 12. 2023 | Certifikované |
| $178 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 7. 9. 2023 | 15. 9. 2023 | Certifikované |
| $168 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 22. 8. 2023 | 31. 8. 2023 | Certifikované |
| $168 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 10. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $160 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 10. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikované |
| $159 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 28. 2. 2023 | 22. 8. 2023 | Certifikované |
| $159 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 23. 2. 2023 | 19. 8. 2023 | Certifikované |
| $160 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 22. 2. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikované |
| $214 000 Úroveň III | Mountain View, CA | 7. 12. 2022 | 16. 12. 2022 | Certifikované |
Silicon Architect u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Google LLC
- Software Engineer$180 000
- Product Manager$193 888
- Program Manager$172 000
- Technical Program Manager$184 000
- Research Scientist$195 000
- Data Scientist$180 000
- Solutions Consultant$150 000
- Senior Software Engineer$220 000
- Customer Engineer$162 000
- Technical Solutions Consultant$171 000
- UX Designer$171 500
- Software Engineer, Site Reliability$167 000
- Staff Software Engineer$260 000
- Application Engineer$166 500
- Silicon Generalist$184 000
- Financial Analyst$151 000
- Hardware Engineer$177 220
- Customer Solutions Engineer$162 000
- UX Researcher$166 225
- Software Engineer Manager$268 000
- Interaction Designer$166 200
- Research Engineer$200 000
- Security Engineer$183 000
- Business Systems Analyst$171 050
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).