Domov › Zamestnávatelia › Granite Telecommunications, LLC
Granite Telecommunications, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Granite Telecommunications, LLC podal 52 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 49. Medián ponúkanej mzdy: $121 975.
Sponzoruje Granite Telecommunications, LLC víza H-1B?
Granite Telecommunications, LLC podal 52 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 22. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Granite Telecommunications, LLC: 10 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer II | 6 | $115 750 |
| Senior Salesforce Developer | 4 | $150 000 |
| Application Security Engineer | 3 | $132 500 |
| Director of Salesforce Operations | 2 | $160 000 |
| Software Engineer III | 2 | $133 488 |
| Corporate Accountant III | 2 | $80 538 |
| Software Engineer IV | 2 | $119 920 |
| Manager of Network Security | 1 | $170 000 |
| Network Security Engineer | 1 | $125 000 |
| Software Engineer - Level 4 | 1 | $100 000 |
| Software Engineer Lever 4 | 1 | — |
| Senior Network Engineer | 1 | $112 500 |
| Software Engineer 3 | 1 | $108 200 |
| Senior Security Engineer | 1 | $130 000 |
| Salesforce Service Cloud Administrator | 1 | $100 000 |
| Senior Salesforce Administrator | 1 | $120 000 |
| Sr. Software Integration Architect | 1 | $205 000 |
| Software Engineer Level I | 1 | $80 000 |
| DevOps Cloud Engineer | 1 | $91 000 |
| Noc Security Engineer | 1 | $125 000 |
| Business Intelligence Analyst Level II | 1 | $75 800 |
| DevOps Engineer I | 1 | $80 000 |
| Data Scientist 1 | 1 | $103 100 |
| Release Engineer IV | 1 | $111 000 |
| Enterprise Cloud Architect | 1 | $180 000 |
| Network Security Engineer IV | 1 | $140 000 |
| Salesforce DevOps Engineer | 1 | $136 800 |
| Software Engineer | 1 | $107 600 |
| Technical Business Analyst | 1 | $95 000 |
| Senior Manager of Information Security | 1 | $180 000 |
| Site Reliability Engineer | 1 | $93 700 |
| AI Engineer I | 1 | $93 500 |
| Applied Research Engineer | 1 | $140 000 |
| Machine Learning Data Engineer | 1 | $140 000 |
| IT Risk and Audit Analyst | 1 | $91 500 |
| Cloud DevOps Engineer | 1 | $98 000 |
| Sr. Cloud Data Ops Engineer | 1 | $137 539 |
| Netops Network Engineer III | 1 | $113 300 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $116 750 |
| FY2024 | 17 | $120 000 |
| FY2025 | 11 | $136 800 |
| FY2026 | 13 | $119 920 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)19 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)75 %
- Úroveň III (skúsený)2 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)4 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers15
- Database Administrators8
- Information Security Analysts6
- Computer Systems Analysts5
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Computer Network Architects2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Accountants and Auditors2
- Data Scientists2
- Computer Programmers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Applied Research Engineer | $140 000 Úroveň I | Quincy, MA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| IT Risk and Audit Analyst | $91 500 Úroveň I | Quincy, MA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Machine Learning Data Engineer | $140 000 Úroveň III | Quincy, MA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Netops Network Engineer III | $113 300 Úroveň IV | Orlando, FL | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Cloud DevOps Engineer | $98 000 Úroveň II | Quincy, MA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Site Reliability Engineer | $93 700 Úroveň II | Quincy, MA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| AI Engineer I | $93 500 Úroveň I | Quincy, MA | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr. Cloud Data Ops Engineer | $137 539 Úroveň IV | Collierville, TN | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Manager of Information Security | $180 000 Úroveň II | Quincy, MA | 31. 3. 2026 | 4. 5. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer IV | $119 920 Úroveň I | Quincy, MA | 24. 3. 2026 | 20. 6. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer IV | $119 920 Úroveň II | Quincy, MA | 24. 3. 2026 | 20. 6. 2026 | Certifikované |
| Technical Business Analyst | $95 000 Úroveň I | Quincy, MA | 3. 12. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikované |
| Senior Salesforce Developer | $152 144 Úroveň II | Quincy, MA | 1. 12. 2025 | 27. 2. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $107 600 Úroveň I | Quincy, MA | 13. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer II | $130 000 Úroveň II | Santa Ana, CA | 24. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Enterprise Cloud Architect | $180 000 Úroveň II | Quincy, MA | 6. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| Network Security Engineer IV | $140 000 Úroveň II | Quincy, MA | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Salesforce DevOps Engineer | $136 800 Úroveň II | Quincy, MA | 16. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer II | $123 000 Úroveň II | Quincy, MA | 19. 12. 2024 | 10. 2. 2025 | Certifikované |
| Application Security Engineer | $140 000 Úroveň II | Quincy, MA | 12. 12. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| Data Scientist 1 | $103 100 Úroveň II | Quincy, MA | 5. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Salesforce Developer | $150 000 Úroveň II | Quincy, MA | 16. 8. 2024 | 26. 8. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Salesforce Developer | $150 000 Úroveň II | Quincy, MA | 31. 7. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikované |
| Release Engineer IV | $111 000 Úroveň II | Quincy, MA | 26. 7. 2024 | 22. 12. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer III | $121 975 Úroveň II | Quincy, MA | 13. 6. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikované |
| DevOps Cloud Engineer | $91 000 Úroveň I | Quincy, MA | 6. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer II | $130 000 Úroveň II | Quincy, MA | 4. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikované |
| Noc Security Engineer | $125 000 Úroveň II | Orlando, FL | 31. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Corporate Accountant III | $80 538 Úroveň II | Norwood, MA | 30. 4. 2024 | 20. 5. 2024 | Certifikované |
| Corporate Accountant III | $80 538 Úroveň II | Norwood, MA | 26. 4. 2024 | 20. 5. 2024 | Stiahnuté |
| Business Intelligence Analyst Level II | $75 800 Úroveň I | Quincy, MA | 25. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Application Security Engineer | $125 000 Úroveň II | Quincy, MA | 18. 4. 2024 | 3. 6. 2024 | Stiahnuté |
| Application Security Engineer | $125 000 Úroveň II | Quincy, MA | 18. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikované |
| Sr. Software Integration Architect | $205 000 Úroveň II | Bayside, WI | 20. 2. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikované |
| Salesforce Service Cloud Administrator | $100 000 Úroveň II | Quincy, MA | 2. 11. 2023 | 11. 12. 2023 | Certifikované |
| Senior Salesforce Administrator | $120 000 Úroveň II | Quincy, MA | 27. 10. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer II | $95 000 Úroveň I | Quincy, MA | 9. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer III | $145 000 Úroveň II | Quincy, MA | 11. 7. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikované |
| Senior Network Engineer | $112 500 Úroveň II | Quincy, MA | 15. 6. 2023 | 30. 8. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer 3 | $108 200 Úroveň II | Quincy, MA | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer II | $108 500 Úroveň II | Santa Ana, CA | 25. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Security Engineer | $130 000 Úroveň II | Quincy, MA | 18. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Manager of Network Security | $170 000 Úroveň II | Quincy, MA | 13. 3. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Network Security Engineer | $125 000 Úroveň II | Quincy, MA | 13. 3. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer - Level 4 | $100 000 Úroveň II | Quincy, MA | 24. 2. 2023 | 20. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer Lever 4 | $100 000 Úroveň II | Quincy, MA | 24. 2. 2023 | 19. 6. 2023 | Stiahnuté |
| Senior Salesforce Developer | $140 000 Úroveň II | Quincy, MA | 8. 2. 2023 | 27. 2. 2023 | Certifikované |
| Director of Salesforce Operations | $160 000 Úroveň II | Quincy, MA | 27. 10. 2022 | 1. 4. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer II | $108 500 Úroveň II | Quincy, MA | 11. 10. 2022 | 10. 2. 2023 | Certifikované |
| Director of Salesforce Operations | $160 000 Úroveň II | Quincy, MA | 3. 10. 2022 | 1. 4. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer I | $80 000 Úroveň I | Quincy, MA | 6. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer Level I | $80 000 Úroveň II | Quincy, MA | 23. 4. 2021 | 1. 10. 2021 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).