Domov › Zamestnávatelia › Gruve Tech, Inc.
Gruve Tech, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Gruve Tech, Inc. podal 14 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 14. Medián ponúkanej mzdy: $129 646.
Sponzoruje Gruve Tech, Inc. víza H-1B?
Gruve Tech, Inc. podal 14 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 19. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Director of Finance | 2 | $174 408 |
| Senior Network Security Engineer | 2 | $123 552 |
| Senior Marketing & Communications Manager | 1 | $176 010 |
| Sr. Network Security Engineer | 1 | $130 000 |
| Solutions Architect | 1 | $129 293 |
| Manager, Enterprise Solutions | 1 | $104 811 |
| Solution Architect – Cybersecurity | 1 | $185 994 |
| Associate Network Security Engineer | 1 | $62 525 |
| Specialist - People Experience | 1 | $94 328 |
| Software Engineer, AI | 1 | $96 034 |
| Pre-Sales Solutions Architect, Cloud & Cybersecurity | 1 | $149 531 |
| Service Delivery Manager | 1 | $148 450 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2025 | 2 | $153 005 |
| FY2026 | 12 | $128 056 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)14 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)50 %
- Úroveň III (skúsený)21 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)14 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Financial Managers2
- Information Security Analysts2
- Marketing Managers1
- Computer Network Architects1
- Sales Engineers1
- Human Resources Specialists1
- Data Scientists1
- Computer and Information Systems Managers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Service Delivery Manager | $148 450–$186 056 Úroveň I | Edison, NJ | 19. 6. 2026 | 29. 6. 2026 | Certifikované |
| Senior Network Security Engineer | $120 286–$146 557 Úroveň II | Edison, NJ | 20. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Pre-Sales Solutions Architect, Cloud & Cybersecurity | $149 531–$187 000 Úroveň IV | Plano, TX | 19. 5. 2026 | 10. 8. 2026 | Certifikované |
| Director of Finance | $174 242–$213 262 Úroveň III | Plano, TX | 11. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Specialist - People Experience | $94 328–$112 403 Úroveň III | Edison, NJ | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer, AI | $96 034–$118 893 Úroveň II | Plano, TX | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Associate Network Security Engineer | $62 525–$94 682 Úroveň I | Edison, NJ | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Solution Architect – Cybersecurity | $185 994–$220 000 E-3 · Úroveň IV | Redwood City, CA | 18. 12. 2025 | 26. 1. 2026 | Certifikované |
| Manager, Enterprise Solutions | $104 811–$126 048 Úroveň II | Plano, TX | 11. 12. 2025 | 29. 12. 2025 | Certifikované |
| Solutions Architect | $129 293–$154 648 Úroveň II | Edison, NJ | 5. 12. 2025 | 15. 12. 2025 | Certifikované |
| Senior Network Security Engineer | $126 818–$158 974 Úroveň III | Edison, NJ | 13. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikované |
| Senior Marketing & Communications Manager | $176 010–$218 338 Úroveň II | Redwood City, CA | 19. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| Sr. Network Security Engineer | $130 000 Úroveň II | Edison, NJ | 13. 6. 2025 | 17. 6. 2025 | Certifikované |
| Director of Finance | $174 574–$223 454 Úroveň II | Redwood City, CA | 27. 3. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).