Domov › Zamestnávatelia › GyanSys, Inc.
GyanSys, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
GyanSys, Inc. podal 108 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 106. Medián ponúkanej mzdy: $130 000.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje GyanSys, Inc. víza H-1B?
GyanSys, Inc. podal 108 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 18. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v GyanSys, Inc.: 14 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 60 | $127 500 |
| Lead Consultant | 12 | $130 500 |
| Consultant | 11 | $90 000 |
| Principal Consultant | 5 | $150 000 |
| Senior Consultant | 3 | $125 000 |
| Solution Architect | 2 | $160 000 |
| Computer System Analyst | 2 | $144 000 |
| Practice Director | 1 | $220 000 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $82 500 |
| Practice Manager, PMO | 1 | $125 000 |
| Account Executive | 1 | $110 000 |
| SAP Supply Chain Manager | 1 | $225 000 |
| Delivery Manager | 1 | $170 000 |
| Project Coordinator | 1 | $60 000 |
| Project Manager | 1 | $133 000 |
| VP of Sales | 1 | $315 000 |
| SAP Senior Project Manager | 1 | $150 000 |
| Architect | 1 | $180 000 |
| Financial Reporting Accountant | 1 | $95 000 |
| Data Engineer | 1 | $130 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 32 | $125 000 |
| FY2024 | 24 | $140 000 |
| FY2025 | 28 | $132 000 |
| FY2026 | 24 | $115 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)14 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)51 %
- Úroveň III (skúsený)25 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)10 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Carmel, IN54
- Santa Clara, CA7
- Kennesaw, GA7
- Austin, TX6
- Indianapolis, IN5
- Calhoun, GA4
- Irving, TX2
- Celina, TX2
- Lafayette, IN2
- San Jose, CA2
- La Vista, NE2
- Frisco, TX2
- Painted Post, NY1
- Plain City, OH1
- Fulshear, TX1
- West Lafayette, IN1
- Charlotte, NC1
- Plymouth Meeting, PA1
- Omaha, NE1
- Windermere, FL1
Povolania
- Software Developers77
- Computer Systems Engineers/Architects10
- Computer Systems Analysts8
- Computer Programmers4
- Computer and Information Systems Managers2
- Software Developers, Systems Software2
- Sales Engineers2
- Data Scientists1
- Accountants and Auditors1
- Database Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Principal Consultant | $165 500 Úroveň III | Indianapolis, IN | 18. 6. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikované |
| Computer System Analyst | $148 000 E-3 · Úroveň IV | Carmel, IN | 7. 6. 2026 | 2. 9. 2026 | Certifikované |
| Consultant | $80 000 Úroveň I | Evansville, IN | 15. 5. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikované |
| Lead Consultant | $135 000 Úroveň II | Huntersville, NC | 14. 5. 2026 | 25. 5. 2026 | Certifikované |
| Consultant | $102 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 13. 5. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Carmel, IN | 12. 5. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Carmel, IN | 6. 5. 2026 | 2. 10. 2026 | Stiahnuté |
| Consultant | $70 000 Úroveň I | Carmel, IN | 4. 5. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $120 000 Úroveň II | Carmel, IN | 4. 5. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikované |
| Consultant | $70 000 Úroveň I | Carmel, IN | 29. 4. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikované |
| Consultant | $70 000 Úroveň I | Carmel, IN | 29. 4. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikované |
| Consultant | $115 000 Úroveň II | Carmel, IN | 24. 4. 2026 | 12. 5. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer | $130 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 7. 4. 2026 | 15. 4. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $125 000 Úroveň II | Frisco, TX | 6. 4. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $182 000 Úroveň II | The Colony, TX | 30. 3. 2026 | 29. 6. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $122 500 Úroveň II | Frisco, TX | 18. 3. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $170 000 Úroveň III | Carmel, IN | 26. 2. 2026 | 3. 6. 2026 | Certifikované |
| Lead Consultant | $145 000 Úroveň III | Calhoun, GA | 19. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikované |
| Consultant | $110 000 Úroveň II | Kennesaw, GA | 13. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikované |
| Lead Consultant | $120 000 Úroveň III | Carmel, IN | 14. 1. 2026 | 10. 4. 2026 | Certifikované |
| Financial Reporting Accountant | $95 000 Úroveň II | Carmel, IN | 5. 1. 2026 | 14. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $105 000 Úroveň II | La Vista, NE | 22. 12. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Kennesaw, GA | 19. 12. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $115 000 Úroveň II | Austin, TX | 19. 12. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikované |
| Consultant | $90 000 Úroveň I | Carmel, IN | 19. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikované |
| Consultant | $100 000 Úroveň II | Carmel, IN | 19. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikované |
| Architect | $180 000 Úroveň III | Austin, TX | 15. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $135 000 Úroveň II | Grand Rapid, MI | 29. 8. 2025 | 9. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $135 000 Úroveň II | Lafayette, IN | 25. 8. 2025 | 18. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $177 500 Úroveň II | Carmel, IN | 25. 8. 2025 | 13. 1. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $120 000 Úroveň II | La Vista, NE | 30. 7. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $96 000 Úroveň II | Carmel, IN | 24. 7. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikované |
| Senior Consultant | $110 000 Úroveň II | Kennesaw, GA | 7. 7. 2025 | 25. 7. 2025 | Certifikované |
| Principal Consultant | $150 000 Úroveň II | Carmel, IN | 2. 7. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $135 000 Úroveň II | Carmel, IN | 30. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $130 000 Úroveň II | Kennesaw, GA | 30. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $122 500 Úroveň II | Kennesaw, GA | 30. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $95 000 Úroveň I | Carmel, IN | 14. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $122 500 Úroveň I | Kennesaw, GA | 14. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $130 000 Úroveň I | Kennesaw, GA | 14. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| Solution Architect | $175 000 Úroveň IV | Carmel, IN | 10. 6. 2025 | 10. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $133 000 Úroveň II | Carmel, IN | 6. 6. 2025 | 20. 9. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $135 000 Úroveň I | Carmel, IN | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Consultant | $78 000 Úroveň II | Austin, TX | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| SAP Senior Project Manager | $150 000 Úroveň IV | Irving, TX | 1. 5. 2025 | 19. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $200 000 Úroveň II | Suwanee, GA | 4. 4. 2025 | 6. 6. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $120 000 Úroveň II | Omaha, NE | 10. 3. 2025 | 1. 4. 2025 | Certifikované |
| Consultant | $102 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 11. 2. 2025 | 3. 3. 2025 | Certifikované |
| Lead Consultant | $131 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 4. 2. 2025 | 10. 3. 2025 | Certifikované |
| VP of Sales | $315 000 Úroveň IV | Windermere, FL | 14. 1. 2025 | 3. 2. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $157 500 Úroveň II | Carmel, IN | 28. 10. 2024 | 2. 3. 2025 | Certifikované |
| Lead Consultant | $135 000 Úroveň IV | Carmel, IN | 4. 10. 2024 | 31. 1. 2025 | Certifikované |
| Senior Consultant | $140 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 28. 8. 2024 | 9. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $155 000 Úroveň II | Carmel, IN | 26. 8. 2024 | 10. 1. 2025 | Certifikované |
| Project Manager | $133 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 18. 7. 2024 | 5. 8. 2024 | Certifikované |
| Computer System Analyst | $140 000 E-3 · Úroveň IV | Carmel, IN | 18. 6. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikované |
| Delivery Manager | $170 000 Úroveň III | Carmel, IN | 16. 5. 2024 | 15. 11. 2024 | Certifikované |
| Project Coordinator | $60 000 Úroveň I | Carmel, IN | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $130 000 Úroveň II | Lafayette, IN | 3. 5. 2024 | 18. 10. 2024 | Certifikované |
| Lead Consultant | $145 000 Úroveň II | Austin, TX | 11. 4. 2024 | 2. 10. 2024 | Certifikované |
| Principal Consultant | $150 000 Úroveň II | San Jose, CA | 11. 4. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Carmel, IN | 10. 4. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $125 000 Úroveň II | Carmel, IN | 10. 4. 2024 | 21. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $160 000 Úroveň II | Calhoun, GA | 3. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $125 000 Úroveň II | Carmel, IN | 2. 4. 2024 | 22. 9. 2024 | Certifikované |
| Principal Consultant | $140 000 Úroveň II | San Jose, CA | 26. 3. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $178 500 Úroveň IV | Carmel, IN | 28. 2. 2024 | 30. 5. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $125 000 Úroveň II | Carmel, IN | 9. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $150 000 Úroveň II | Celina, TX | 8. 2. 2024 | 25. 3. 2024 | Certifikované |
| SAP Supply Chain Manager | $225 000 Úroveň III | Plymouth Meeting, PA | 31. 1. 2024 | 5. 3. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $130 000 Úroveň II | Celina, TX | 26. 1. 2024 | 25. 3. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $145 000 Úroveň III | Calhoun, GA | 23. 1. 2024 | 18. 4. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $165 000 Úroveň III | Carmel, IN | 10. 1. 2024 | 5. 2. 2024 | Certifikované |
| Senior Consultant | $125 000 Úroveň II | Santa Clara, CA | 21. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $125 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 19. 12. 2023 | 23. 5. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $120 000 Úroveň III | Austin, TX | 27. 10. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikované |
| Practice Manager, PMO | $125 000 Úroveň III | Carmel, IN | 22. 9. 2023 | 27. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $145 000–$160 000 Úroveň III | Carmel, IN | 20. 9. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $120 000 Úroveň II | Austin, TX | 23. 8. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $175 000 Úroveň III | Carmel, IN | 31. 7. 2023 | 30. 12. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $115 000 Úroveň III | West Lafayette, IN | 26. 7. 2023 | 11. 1. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $135 000–$150 000 Úroveň III | Carmel, IN | 11. 7. 2023 | 30. 12. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Computer Systems Analyst | $82 500 Úroveň II | Carmel, IN | 13. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $82 500 Úroveň II | Carmel, IN | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $90 000 Úroveň II | Carmel, IN | 11. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Lead Consultant | $120 000 Úroveň III | Carmel, IN | 14. 4. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikované |
| Lead Consultant | $130 000 Úroveň III | Indianapolis, IN | 14. 4. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikované |
| Principal Consultant | $161 500 Úroveň III | Indianapolis, IN | 14. 4. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikované |
| Lead Consultant | $110 000 Úroveň III | Carmel, IN | 24. 3. 2023 | 10. 4. 2023 | Certifikované |
| Lead Consultant | $125 000 Úroveň III | Plain City, OH | 15. 3. 2023 | 10. 4. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $145 000 Úroveň III | Carmel, IN | 3. 3. 2023 | 2. 9. 2023 | Certifikované |
| Lead Consultant | $110 000 Úroveň III | Calhoun, GA | 27. 2. 2023 | 13. 3. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $115 000 Úroveň II | Carmel, IN | 2. 2. 2023 | 15. 6. 2023 | Certifikované |
| Lead Consultant | $150 000 Úroveň III | Carmel, IN | 2. 2. 2023 | 25. 2. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $157 477 Úroveň IV | Carmel, IN | 1. 2. 2023 | 6. 7. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $150 000 Úroveň III | Carmel, IN | 26. 1. 2023 | 17. 6. 2023 | Certifikované |
| Practice Director | $220 000 Úroveň IV | Indianapolis, IN | 24. 1. 2023 | 12. 5. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $165 000 Úroveň II | Irving, TX | 18. 1. 2023 | 29. 6. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $120 000–$140 000 Úroveň II | Fulshear, TX | 9. 1. 2023 | 2. 2. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $110 000 Úroveň II | Carmel, IN | 5. 1. 2023 | 9. 1. 2023 | Certifikované |
Zobrazuje sa 100 najnovších z 108 žiadostí.
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).