Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › H1 Insights, Inc.

H1 Insights, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

H1 Insights, Inc. podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 19. Medián ponúkanej mzdy: $105 450.

Žiadosti (LCA)19
Certifikované19
Adresa zamestnávateľaNew York, NY
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$105 450
Stredná časť platov$81 892–$152 500
10.–90. percentil$74 568–$178 920

Sponzoruje H1 Insights, Inc. víza H-1B?

H1 Insights, Inc. podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 10. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v H1 Insights, Inc.: 6 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Content Specialist2$77 764
Staff Software Engineer2$200 000
Senior Software Engineer2$155 000
Senior Data Analyst1$105 450
Research Data Analyst1$65 000
Research Analyst1$65 000
Content Specialist, Organization Data1$87 870
Sr. Software Engineer1$174 900
Team Lead1$95 000
Senior Content Specialist1$79 700
Product Manager1$130 000
DevOps Engineering Manager1$150 000
Sr. Content Specialist1$84 084
Senior Research Analyst1$87 620
Senior DevOps Engineer1$120 000
Software Engineer II1$120 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20234$70 980
FY20246$112 500
FY20255$87 620
FY20264$155 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Senior Software Engineer$155 000Farmers Branch, TX10. 6. 202615. 6. 2026Certifikované
Senior Software Engineer$155 000
Úroveň IV
Kent, OH28. 5. 20261. 6. 2026Certifikované
Software Engineer II$120 000
Úroveň II
Irving, TX6. 5. 20261. 10. 2026Certifikované
Staff Software Engineer$195 000
Úroveň IV
New York, NY24. 3. 202630. 3. 2026Certifikované
Senior DevOps Engineer$120 000
Úroveň II
Canton, GA3. 9. 202515. 9. 2025Certifikované
Sr. Content Specialist$84 084
Úroveň II
Irvine, CA23. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Content Specialist$78 569
Úroveň I
Roswell, NM22. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Senior Research Analyst$87 620
Úroveň II
Woburn, MA22. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Staff Software Engineer$205 000
Úroveň III
San Francisco, CA22. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Product Manager$130 000
Úroveň III
West Orange, NJ19. 9. 202423. 9. 2024Certifikované
DevOps Engineering Manager$150 000
Úroveň IV
Cumming, GA24. 6. 20241. 7. 2024Certifikované
Team Lead$95 000
Úroveň I
Princeton, TX2. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Senior Content Specialist$79 700
Úroveň I
Boston, MA30. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Content Specialist, Organization Data$87 870
Úroveň I
Brighton, MA17. 10. 202330. 10. 2023Certifikované
Sr. Software Engineer$174 900
Úroveň IV
Jersey City, NJ12. 10. 20231. 2. 2024Certifikované
Research Analyst$65 000
Úroveň I
Salt Lake City, UT31. 8. 20231. 10. 2023Certifikované
Content Specialist$76 960
Úroveň I
Jersey City, NJ25. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
Senior Data Analyst$105 450
Úroveň III
Prosper, TX11. 11. 202211. 11. 2022Certifikované
Research Data Analyst$65 000
Úroveň I
Princeton, TX17. 10. 202217. 10. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).