Domov › Zamestnávatelia › H10 Seattle, LLC
H10 Seattle, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
H10 Seattle, LLC podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 18. Medián ponúkanej mzdy: $150 000.
Sponzoruje H10 Seattle, LLC víza H-1B?
H10 Seattle, LLC podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 8. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FEA Engineer | 7 | $150 000 |
| Mechanical Engineer | 2 | $115 000 |
| FEA Engineer 4 | 2 | $155 000 |
| Technical Program Manager - Design Verification | 1 | $150 000 |
| FEA Engineer II | 1 | $95 000 |
| Data Engineer | 1 | $166 000 |
| Hardware SDET | 1 | $80 000 |
| Battery Cell Development Engineer | 1 | $140 000 |
| Mechanical Engineer IV | 1 | $176 800 |
| Battery Test Engineer | 1 | $110 000 |
| Thermal Test Engineer | 1 | $105 269 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $150 000 |
| FY2024 | 5 | $150 000 |
| FY2025 | 7 | $159 000 |
| FY2026 | 3 | $110 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Redmond, WA6
- Irving, TX2
- Seattle, WA2
- Morrisville, NC1
- Peoria, AZ1
- Torrance, CA1
- San Jose, CA1
- Simpsonville, SC1
- Queen Creek, AZ1
- Prosper, TX1
- Greenville, SC1
- Sunnyvale, CA1
Povolania
- Mechanical Engineers15
- Data Scientists1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Materials Engineers1
- Electrical Engineers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Thermal Test Engineer | $105 269 Úroveň I | Sunnyvale, CA | 8. 5. 2026 | 1. 11. 2026 | Certifikované |
| Battery Test Engineer | $110 000 Úroveň I | Redmond, WA | 10. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| FEA Engineer 4 | $145 000 Úroveň III | Greenville, SC | 19. 3. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikované |
| Mechanical Engineer IV | $176 800 Úroveň IV | Redmond, WA | 30. 6. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikované |
| FEA Engineer | $150 000 Úroveň IV | Redmond, WA | 15. 5. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikované |
| FEA Engineer | $159 000 Úroveň IV | Prosper, TX | 16. 4. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikované |
| FEA Engineer 4 | $165 000 Úroveň IV | Queen Creek, AZ | 15. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Data Engineer | $166 000 Úroveň I | San Jose, CA | 13. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| FEA Engineer | $130 000 Úroveň IV | Simpsonville, SC | 22. 4. 2024 | 6. 5. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Hardware SDET | $80 000 Úroveň I | Redmond, WA | 16. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Battery Cell Development Engineer | $140 000 Úroveň III | Redmond, WA | 11. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikované |
| FEA Engineer | $150 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 7. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikované |
| FEA Engineer II | $95 000 Úroveň I | Torrance, CA | 6. 11. 2023 | 11. 12. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| FEA Engineer | $150 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 24. 10. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| FEA Engineer | $150 000 Úroveň IV | Morrisville, NC | 24. 1. 2023 | 30. 1. 2023 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $115 000 Úroveň I | Irving, TX | 9. 1. 2023 | 22. 1. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Mechanical Engineer | $115 000 Úroveň I | Irving, TX | 4. 1. 2023 | 22. 1. 2023 | Stiahnuté |
| FEA Engineer | $150 000 Úroveň IV | Redmond, WA | 6. 10. 2022 | 7. 11. 2022 | Certifikované |
| Technical Program Manager - Design Verification | $150 000 Úroveň I | Peoria, AZ | 14. 2. 2022 | 1. 3. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).