Domov › Zamestnávatelia › Harris Teeter, LLC
Harris Teeter, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Harris Teeter, LLC podal 27 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 27. Medián ponúkanej mzdy: $113 607.
Sponzoruje Harris Teeter, LLC víza H-1B?
Harris Teeter, LLC podal 27 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 22. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Applications Analyst Programmer III | 11 | $101 110 |
| Applications Analyst Programmer IV | 8 | $120 782 |
| Database Administrator III | 2 | $112 124 |
| Pharmacy Manager | 2 | $140 161 |
| Integration Service Specialist IV | 1 | $119 480 |
| Integration Services Specialist III | 1 | $102 000 |
| Applications Analyst Programmer III (Mainframe Systems) | 1 | $112 815 |
| Database Administrator IV | 1 | $132 612 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $101 110 |
| FY2024 | 3 | $110 000 |
| FY2025 | 2 | $110 908 |
| FY2026 | 9 | $128 064 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)30 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)52 %
- Úroveň III (skúsený)15 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)4 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Applications Analyst Programmer III | $119 983 Úroveň II | Matthews, NC | 22. 4. 2026 | 3. 9. 2026 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $113 983 Úroveň II | Matthews, NC | 22. 4. 2026 | 3. 9. 2026 | Certifikované |
| Pharmacy Manager | $148 452 Úroveň II | Greenville, NC | 16. 1. 2026 | 9. 7. 2026 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer IV | $120 614 Úroveň II | Matthews, NC | 16. 1. 2026 | 31. 5. 2026 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer IV | $133 536 Úroveň III | Matthews, NC | 6. 1. 2026 | 6. 1. 2026 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer IV | $128 064 Úroveň II | Matthews, NC | 2. 1. 2026 | 19. 2. 2026 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $113 607 Úroveň II | Matthews, NC | 19. 12. 2025 | 14. 4. 2026 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer IV | $128 064 Úroveň II | Matthews, NC | 19. 12. 2025 | 19. 2. 2026 | Certifikované |
| Database Administrator IV | $132 612 Úroveň IV | Matthews, NC | 26. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III (Mainframe Systems) | $112 815 Úroveň I | Matthews, NC | 3. 6. 2025 | 10. 10. 2025 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $109 000 Úroveň I | Matthews, NC | 3. 6. 2025 | 10. 10. 2025 | Certifikované |
| Integration Services Specialist III | $102 000 Úroveň I | Matthews, NC | 14. 6. 2024 | 18. 7. 2024 | Certifikované |
| Database Administrator III | $110 000 Úroveň III | Matthews, NC | 14. 6. 2024 | 18. 7. 2024 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer IV | $112 000 Úroveň II | Matthews, NC | 29. 4. 2024 | 20. 9. 2024 | Certifikované |
| Integration Service Specialist IV | $119 480 Úroveň II | Matthews, NC | 22. 9. 2023 | 5. 2. 2024 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $101 110 Úroveň II | Matthews, NC | 24. 3. 2023 | 3. 9. 2023 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $98 185 Úroveň I | Matthews, NC | 6. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikované |
| Pharmacy Manager | $131 870 Úroveň II | Greenville, NC | 27. 2. 2023 | 9. 7. 2023 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $98 185 Úroveň I | Matthews, NC | 22. 2. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $98 185 Úroveň I | Matthews, NC | 30. 1. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer IV | $115 506 Úroveň II | Matthews, NC | 30. 1. 2023 | 19. 2. 2023 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $98 185 Úroveň I | Matthews, NC | 30. 1. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer IV | $101 109–$133 100 Úroveň II | Matthews, NC | 22. 12. 2022 | 31. 5. 2023 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $100 296 Úroveň I | Matthews, NC | 14. 12. 2022 | 14. 4. 2023 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer IV | $120 950 Úroveň III | Matthews, NC | 25. 10. 2022 | 14. 3. 2023 | Certifikované |
| Applications Analyst Programmer III | $103 996 Úroveň II | Matthews, NC | 14. 10. 2022 | 14. 4. 2023 | Certifikované |
| Database Administrator III | $114 248 Úroveň III | Matthews, NC | 26. 9. 2022 | 1. 1. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).