Domov › Zamestnávatelia › Haydan Consultants, Inc.
Haydan Consultants, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Haydan Consultants, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 11. Medián ponúkanej mzdy: $121 430.
Sponzoruje Haydan Consultants, Inc. víza H-1B?
Haydan Consultants, Inc. podal 11 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 28. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Project Officer | 2 | $102 502 |
| Project Controls Engineer | 2 | $125 715 |
| Project Controls Specialist - Scheduler | 1 | $94 994 |
| Project Manager | 1 | $154 003 |
| Assistant Project Manager | 1 | $144 976 |
| Project Controls Specialist | 1 | $1 680 000 |
| Project Controls Manager | 1 | $210 000 |
| Financial Analyst | 1 | $97 760 |
| Assistant Project Officer | 1 | $79 248 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $94 999 |
| FY2024 | 1 | $154 003 |
| FY2025 | 4 | $137 488 |
| FY2026 | 4 | $109 595 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Civil Engineers7
- Construction Managers2
- Financial and Investment Analysts1
- Project Management Specialists1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Controls Engineer | $121 430 Úroveň II | Rosedale, NY | 28. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Assistant Project Officer | $79 248 Úroveň I | Rosedale, NY | 28. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Financial Analyst | $97 760 Úroveň I | Rosedale, NY | 27. 3. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikované |
| Project Controls Manager | $210 000 Úroveň III | Rosedale, NY | 24. 9. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Project Controls Specialist | $1 680 000 Úroveň II | Rosedale, NY | 27. 6. 2025 | 9. 7. 2025 | Certifikované |
| Assistant Project Manager | $144 976 Úroveň III | Rosedale, NY | 30. 5. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| Project Controls Engineer | $130 000 Úroveň II | Rosedale, NY | 9. 5. 2025 | 3. 10. 2025 | Certifikované |
| Project Manager | $154 003 Úroveň III | Rosedale, NY | 13. 8. 2024 | 24. 1. 2025 | Certifikované |
| Project Officer | $95 004 Úroveň II | Rosedale, NY | 6. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Project Officer | $110 000 Úroveň II | Long Island City, NY | 29. 3. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Project Controls Specialist - Scheduler | $94 994 Úroveň II | Rosedale, NY | 25. 1. 2023 | 13. 2. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).