Domov › Zamestnávatelia › Health Care Service Corporation › Developer Specialist
Developer Specialist v Health Care Service Corporation: Mzdy H-1B
27 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Developer Specialist v Health Care Service Corporation. Medián ponúkanej základnej mzdy $140 920; stredná polovica $134 014–$149 781.
Žiadosti (LCA)27
Medián ponúkaného platu$140 920
Stredná časť platov$134 014–$149 781
10.–90. percentil$120 965–$156 998
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $144 560 |
| FY2024 | 5 | $139 464 |
| FY2025 | 13 | $134 014 |
| FY2026 | 6 | $156 998 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $156 998–$158 000 Úroveň IV | Richardson, TX | 21. 5. 2026 | 2. 6. 2026 | Certifikované |
| $156 998–$157 000 Úroveň IV | Richardson, TX | 24. 3. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikované |
| $140 920–$160 000 Úroveň IV | Nashville, TN | 5. 3. 2026 | 11. 3. 2026 | Certifikované |
| $121 389–$148 437 Úroveň IV | Downers Grove, IL | 5. 2. 2026 | 31. 7. 2026 | Certifikované |
| $156 998–$157 000 Úroveň IV | Richardson, TX | 3. 2. 2026 | 3. 2. 2026 | Certifikované |
| $156 998–$160 000 Úroveň IV | Richardson, TX | 20. 11. 2025 | 3. 12. 2025 | Certifikované |
| $104 998–$140 164 Úroveň IV | Nashville, TN | 20. 8. 2025 | 28. 8. 2025 | Certifikované |
| $129 022–$155 253 Úroveň IV | Richardson, TX | 8. 8. 2025 | 14. 8. 2025 | Certifikované |
| $134 014–$139 158 Úroveň IV | Nashville, TN | 30. 6. 2025 | 9. 7. 2025 | Certifikované |
| $116 438–$127 191 Úroveň III | Nashville, TN | 27. 6. 2025 | 9. 7. 2025 | Certifikované |
| $149 781–$149 931 Úroveň IV | Richardson, TX | 27. 6. 2025 | 10. 7. 2025 | Certifikované |
| $134 014–$150 000 Úroveň IV | Nashville, TN | 27. 6. 2025 | 8. 7. 2025 | Certifikované |
| $149 781–$150 413 Úroveň IV | Richardson, TX | 25. 6. 2025 | 27. 6. 2025 | Certifikované |
| $156 811–$170 899 Úroveň IV | Nashville, TN | 15. 5. 2025 | 21. 5. 2025 | Certifikované |
| $139 880–$143 162 Úroveň IV | Nashville, TN | 6. 5. 2025 | 14. 5. 2025 | Certifikované |
| $134 014–$144 505 Úroveň IV | Nashville, TN | 17. 4. 2025 | 30. 4. 2025 | Certifikované |
| $149 781 Úroveň IV | Richardson, TX | 19. 2. 2025 | 4. 8. 2025 | Certifikované |
| $148 949–$151 511 Úroveň IV | Aurora, IL | 7. 1. 2025 | 16. 1. 2025 | Certifikované |
| $127 754–$137 539 Úroveň III | Chicago, IL | 7. 11. 2024 | 12. 4. 2025 | Certifikované |
| $149 781–$149 837 Úroveň IV | Richardson, TX | 4. 9. 2024 | 6. 12. 2024 | Certifikované |
| $149 781–$155 702 Úroveň IV | Richardson, TX | 1. 8. 2024 | 7. 8. 2024 | Certifikované |
| $139 464–$144 795 Úroveň IV | Richardson, TX | 4. 4. 2024 | 20. 7. 2024 | Certifikované |
| $139 464–$149 276 Úroveň IV | Richardson, TX | 28. 3. 2024 | 29. 8. 2024 | Certifikované |
| $120 328–$138 615 Úroveň III | Richardson, TX | 29. 2. 2024 | 5. 8. 2024 | Certifikované |
| $144 560–$161 991 Úroveň IV | Chicago, IL | 1. 9. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikované |
| $144 560–$152 000 Úroveň IV | Chicago, IL | 13. 7. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikované |
| $134 992–$147 582 Úroveň IV | Richardson, TX | 27. 4. 2023 | 17. 9. 2023 | Certifikované |
Developer Specialist u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Health Care Service Corporation
- Sr. Developer$120 328
- Sr. Systems Analyst$120 328
- Application Architect$116 979
- Sr Application Architect$123 614
- Developer$105 997
- Senior Developer$123 614
- Senior Data Engineer$147 649
- Sr. Data Engineer$145 070
- Data Scientist$94 682
- Senior Systems Analyst$122 346
- Sr. Data Scientist$101 410
- Business Analyst$86 923
- Sr. Infrastructure Engineer$118 685
- Senior Application Architect$155 158
- Principal Corporate Strategy Consultant$156 458
- Analytics & Reporting Consultant$88 171
- Systems Specialist$129 480
- Sr Manager Data Product$116 501
- Senior Enterprise Data Analyst$99 674
- Analytics & Reporting Analyst$59 821
- Assistant IT Product Manager$106 517
- Senior Data Scientist$96 928
- Systems Analyst$94 432
- Manager, Engineering Services$109 886
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).