Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Heico Holding, Inc

Heico Holding, Inc: Mzdy H-1B a sponzoring

Heico Holding, Inc podal 4 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 3. Medián ponúkanej mzdy: $138 715.

Žiadosti (LCA)4
Certifikované3
Adresa zamestnávateľaWarrenville, IL
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$138 715
Stredná časť platov$106 007–$149 358
10.–90. percentil$86 382–$155 743

Sponzoruje Heico Holding, Inc víza H-1B?

Heico Holding, Inc podal 4 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 10. 3. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Business Intelligence Reporting Manager3$149 358
Tax Analyst1$73 299

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20252$106 007
FY20262$160 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Business Intelligence Reporting Manager$160 000–$180 000
Úroveň IV
Warrenville, IL10. 3. 20263. 6. 2026Certifikované
Business Intelligence Reporting Manager$160 000–$180 000
Úroveň IV
Warrenville, IL9. 3. 20263. 6. 2026Stiahnuté
Tax Analyst$73 299–$80 000
Úroveň II
Warrenville, IL9. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Business Intelligence Reporting Manager$138 715–$159 741
Úroveň IV
Warrenville, IL19. 11. 202429. 11. 2024Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).