Domov › Zamestnávatelia › Helix, Inc.
Helix, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Helix, Inc. podal 16 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 15. Medián ponúkanej mzdy: $155 697.
Sponzoruje Helix, Inc. víza H-1B?
Helix, Inc. podal 16 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Helix, Inc.: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 5 | $153 265 |
| Software Engineer | 2 | $156 000 |
| Data Engineer | 2 | $159 874 |
| Manager, Cloud & Enterprise Engineering | 2 | $160 202 |
| Senior Product Manager - Genomics Platform | 1 | $154 000 |
| Full Stack Engineer | 1 | $125 000 |
| Manager, Cloud and Enterprise Engineering | 1 | $150 000 |
| Security & IT Program Manager | 1 | $157 394 |
| Engineering Manager | 1 | $189 592 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $154 000 |
| FY2024 | 3 | $145 000 |
| FY2025 | 4 | $150 000 |
| FY2026 | 6 | $158 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Plainfield, IL3
- San Mateo, CA2
- San Diego, CA2
- Austin, TX2
- Leander, TX2
- Brooklyn, NY1
- Kyle, TX1
- Folsom, CA1
- McKinney, TX1
- New York, NY1
Povolania
- Software Developers8
- Architectural and Engineering Managers3
- Database Architects2
- Molecular and Cellular Biologists1
- Computer Systems Analysts1
- Information Security Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Engineering Manager | $189 592–$255 000 Úroveň IV | New York, NY | 4. 5. 2026 | 24. 7. 2026 | Certifikované |
| Data Engineer | $150 000–$182 000 Úroveň III | Austin, TX | 22. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $157 581–$200 000 Úroveň III | San Diego, CA | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $158 000–$214 000 Úroveň III | McKinney, TX | 4. 12. 2025 | 1. 5. 2026 | Certifikované |
| Manager, Cloud & Enterprise Engineering | $160 202–$214 000 Úroveň II | Leander, TX | 10. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikované |
| Manager, Cloud & Enterprise Engineering | $160 202–$214 000 Úroveň II | Leander, TX | 4. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Stiahnuté |
| Security & IT Program Manager | $157 394–$197 000 Úroveň III | Folsom, CA | 30. 1. 2025 | 11. 7. 2025 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $148 949–$196 000 Úroveň IV | Plainfield, IL | 20. 12. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Senior Software Engineer | $148 949–$196 000 čiatočný úväzok · Úroveň IV | Plainfield, IL | 13. 12. 2024 | 20. 12. 2024 | Certifikované |
| Manager, Cloud and Enterprise Engineering | $150 000–$185 000 Úroveň II | Kyle, TX | 18. 10. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $145 000–$175 000 Úroveň IV | Plainfield, IL | 16. 11. 2023 | 7. 4. 2024 | Certifikované |
| Data Engineer | $169 749–$180 000 Úroveň III | Austin, TX | 29. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $154 000–$217 000 Úroveň II | San Mateo, CA | 19. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $181 272–$231 000 Úroveň III | Brooklyn, NY | 17. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikované |
| Senior Product Manager - Genomics Platform | $154 000–$231 000 Úroveň IV | San Mateo, CA | 14. 6. 2023 | 7. 7. 2023 | Certifikované |
| Full Stack Engineer | $125 000–$150 000 Úroveň II | San Diego, CA | 30. 5. 2023 | 30. 5. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).