Domov › Zamestnávatelia › Hexaider Technologies LLC
Hexaider Technologies LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Hexaider Technologies LLC podal 11 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 11. Medián ponúkanej mzdy: $115 918.
Sponzoruje Hexaider Technologies LLC víza H-1B?
Hexaider Technologies LLC podal 11 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 19. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 3 | $114 026 |
| Java Developer | 2 | $92 570 |
| SAP MH-EWM Functional Consultant | 2 | $145 500 |
| Software Data Architect | 1 | $115 918 |
| EAI/EDI developer | 1 | $102 877 |
| Software Architect | 1 | $120 328 |
| Sr. Software Engineer | 1 | $132 350 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $114 026 |
| FY2024 | 2 | $111 602 |
| FY2025 | 3 | $132 350 |
| FY2026 | 3 | $131 610 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Claymont, DE1
- Chandler, AZ1
- Decatur, GA1
- Montgomery, AL1
- Johnson City, NY1
- St. Louis, MO1
- Farmington, MI1
- Charlotte, NC1
- Middletown, DE1
- Frisco, TX1
- Columbus, IN1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Engineer | $99 500 Úroveň III | Columbus, IN | 19. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| SAP MH-EWM Functional Consultant | $157 000 Úroveň IV | Frisco, TX | 30. 3. 2026 | 1. 4. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $131 610 Úroveň III | Middletown, DE | 4. 3. 2026 | 16. 3. 2026 | Certifikované |
| SAP MH-EWM Functional Consultant | $134 000 Úroveň IV | St. Louis, MO | 21. 11. 2024 | 22. 4. 2025 | Certifikované |
| Sr. Software Engineer | $132 350 Úroveň IV | Farmington, MI | 31. 10. 2024 | 2. 5. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $90 000 Úroveň II | Charlotte, NC | 25. 9. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikované |
| Software Architect | $120 328 Úroveň III | Johnson City, NY | 27. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikované |
| EAI/EDI developer | $102 877–$103 000 Úroveň II | Montgomery, AL | 21. 12. 2023 | 26. 12. 2023 | Certifikované |
| Software Data Architect | $115 918–$116 000 Úroveň II | Decatur, GA | 11. 8. 2023 | 18. 8. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer | $114 026–$114 050 Úroveň III | Claymont, DE | 9. 3. 2023 | 8. 6. 2023 | Certifikované |
| Java Developer | $95 139–$95 150 Úroveň II | Chandler, AZ | 24. 2. 2023 | 6. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).