Domov › Zamestnávatelia › Hih Inc.
Hih Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Hih Inc. podal 36 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 35. Medián ponúkanej mzdy: $109 054.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Hih Inc. víza H-1B?
Hih Inc. podal 36 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 9. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Application Developer | 5 | $127 920 |
| Applications Developer | 5 | $111 072 |
| Salesforce Developer | 4 | $96 252 |
| UI Developer | 4 | $91 790 |
| Software Applications Developer | 3 | $113 000 |
| Software Engineer | 3 | $112 923 |
| Network Engineer | 2 | $93 434 |
| Software Application Developer | 1 | $113 402 |
| Application Software Engineer | 1 | — |
| Pega Architect | 1 | $125 000 |
| Python Developer | 1 | $101 192 |
| Pega Developer | 1 | $102 544 |
| DevOps Engineer | 1 | $100 000 |
| Solution Architect | 1 | $140 000 |
| Vulnerability Management Engineer | 1 | $107 037 |
| Software Analyst | 1 | $118 706 |
| Programmer Analyst | 1 | $120 494 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $100 048 |
| FY2024 | 6 | $106 493 |
| FY2025 | 10 | $93 600 |
| FY2026 | 7 | $113 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)17 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)56 %
- Úroveň III (skúsený)25 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)3 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Columbia, IL8
- Snoqualmie, WA3
- Santa Clara, CA3
- O'Fallon, MO2
- Plano, TX2
- Henrico, VA1
- McDonald, PA1
- Rosemead, CA1
- Houston, TX1
- Richardson, TX1
- West Chester, OH1
- Southlake, TX1
- Aubrey, TX1
- Milford, MA1
- Sanford, FL1
- Lake Hiawatha, NJ1
- Brentwood, TN1
- Pittsburgh, PA1
- Irving, TX1
- Charlotte, NC1
Povolania
- Software Developers30
- Network and Computer Systems Administrators2
- Web Developers2
- Information Security Analysts1
- Computer Programmers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Programmer Analyst | $120 494 Úroveň IV | Columbia, IL | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Analyst | $118 706 Úroveň III | Columbia, IL | 5. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Applications Developer | $118 706 Úroveň III | Columbia, IL | 2. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Applications Developer | $113 000 Úroveň II | Columbia, IL | 5. 5. 2026 | 12. 5. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $112 923 Úroveň II | Plano, TX | 17. 4. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $112 923 Úroveň II | Plano, TX | 16. 4. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikované |
| Vulnerability Management Engineer | $107 037 Úroveň II | Chandler, AZ | 23. 3. 2026 | 31. 3. 2026 | Certifikované |
| UI Developer | $92 768 Úroveň I | Santa Clara, CA | 18. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Applications Developer | $140 000 Úroveň II | Mission Viejo, CA | 10. 9. 2025 | 18. 9. 2025 | Certifikované |
| Applications Developer | $111 072 Úroveň II | Queen Creek, AZ | 8. 8. 2025 | 18. 8. 2025 | Certifikované |
| Applications Developer | $90 397 Úroveň II | Columbia, IL | 30. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Application Developer | $98 862 Úroveň II | Brentwood, TN | 27. 5. 2025 | 4. 6. 2025 | Stiahnuté |
| Applications Developer | $130 000 Úroveň III | Pittsburgh, PA | 2. 5. 2025 | 12. 5. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $90 000 Úroveň I | Irving, TX | 1. 5. 2025 | 9. 5. 2025 | Certifikované |
| Salesforce Developer | $93 600 Úroveň I | Charlotte, NC | 28. 4. 2025 | 6. 5. 2025 | Certifikované |
| Solution Architect | $140 000 Úroveň III | Columbia, IL | 17. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Salesforce Developer | $84 094 Úroveň I | Columbia, IL | 25. 2. 2025 | 5. 3. 2025 | Certifikované |
| Applications Developer | $95 500 Úroveň I | Lake Hiawatha, NJ | 25. 7. 2024 | 7. 8. 2024 | Certifikované |
| UI Developer | $90 000 Úroveň I | Santa Clara, CA | 17. 7. 2024 | 29. 7. 2024 | Certifikované |
| Application Developer | $128 502 Úroveň II | Snoqualmie, WA | 3. 5. 2024 | 12. 10. 2024 | Certifikované |
| Application Developer | $128 502 Úroveň II | Snoqualmie, WA | 3. 5. 2024 | 12. 10. 2024 | Certifikované |
| Application Developer | $112 986 Úroveň II | Milford, MA | 20. 12. 2023 | 27. 12. 2023 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $100 000 Úroveň II | Sanford, FL | 10. 10. 2023 | 17. 10. 2023 | Certifikované |
| UI Developer | $90 813 Úroveň II | West Chester, OH | 7. 9. 2023 | 15. 9. 2023 | Certifikované |
| UI Developer | $184 662 Úroveň II | Santa Clara, CA | 6. 9. 2023 | 14. 9. 2023 | Certifikované |
| Network Engineer | $93 558 Úroveň III | O'Fallon, MO | 5. 9. 2023 | 13. 9. 2023 | Certifikované |
| Python Developer | $101 192 Úroveň II | Southlake, TX | 20. 7. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Pega Developer | $102 544 Úroveň II | Aubrey, TX | 28. 6. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikované |
| Network Engineer | $93 309 Úroveň III | O'Fallon, MO | 12. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Salesforce Developer | $98 904 Úroveň II | Houston, TX | 1. 5. 2023 | 9. 5. 2023 | Certifikované |
| Software Applications Developer | $98 904 Úroveň II | Richardson, TX | 6. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Salesforce Developer | $98 904 Úroveň II | Columbia, IL | 20. 3. 2023 | 28. 3. 2023 | Certifikované |
| Pega Architect | $125 000 Úroveň III | Rosemead, CA | 20. 1. 2023 | 30. 1. 2023 | Certifikované |
| Software Application Developer | $113 402 Úroveň III | Henrico, VA | 2. 12. 2022 | 19. 12. 2022 | Certifikované |
| Application Software Engineer | $101 275 čiatočný úväzok · Úroveň III | McDonald, PA | 4. 10. 2022 | 12. 10. 2022 | Certifikované |
| Application Developer | $127 338 Úroveň II | Snoqualmie, WA | 27. 9. 2022 | 5. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).