Domov › Zamestnávatelia › Holcim (US) Inc.
Holcim (US) Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Holcim (US) Inc. podal 25 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 25. Medián ponúkanej mzdy: $122 700.
Sponzoruje Holcim (US) Inc. víza H-1B?
Holcim (US) Inc. podal 25 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 10. 6. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Holcim (US) Inc.: 10 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Reliability Manager | 3 | $135 200 |
| Process Engineer | 2 | $115 336 |
| Process Engineer II | 2 | $105 906 |
| Process Engineer I | 2 | $80 000 |
| Electrical Engineer II | 1 | $116 706 |
| Engineering Automation II | 1 | $112 500 |
| Business Analyst | 1 | $72 384 |
| Maintenance & Mechanical Expert | 1 | $125 640 |
| Process Manager | 1 | $127 352 |
| Maintenance Engineer I | 1 | $84 000 |
| Project Engineer I | 1 | $82 000 |
| Automation Engineer | 1 | $130 000 |
| Chief Operations Officer, Solutions and Products | 1 | $500 000 |
| Mechanical Engineer | 1 | $99 528 |
| Maintenance Manager II | 1 | $141 075 |
| Lead Qlikview Developer and Analyst | 1 | $126 275 |
| Senior Category Manager, Direct Materials BCC Sourcing | 1 | $148 574 |
| Technical Service Engineer | 1 | $111 030 |
| Internal Control Manager | 1 | $135 000 |
| Sr. Process Engineer | 1 | $131 851 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $116 706 |
| FY2024 | 10 | $110 988 |
| FY2025 | 8 | $129 063 |
| FY2026 | 2 | $123 868 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)20 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)28 %
- Úroveň III (skúsený)20 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)32 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Ravena, NY5
- Florence, CO4
- Dundee, MI2
- Holly Hill, SC2
- Hagerstown, MD2
- Nashville, TN2
- Midlothian, TX1
- Greenbelt, MD1
- Whitehall, PA1
- Alpena, MI1
- Bloomsdale, MO1
- Paulding, OH1
- Chicago, IL1
- Lakeville, MN1
Povolania
- Industrial Engineers7
- Mechanical Engineers4
- Industrial Production Managers3
- Electrical Engineers2
- Chemical Engineers2
- Management Analysts1
- Architectural and Engineering Managers1
- Chief Executives1
- Software Developers1
- Purchasing Managers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Category Manager, Direct Materials BCC Sourcing | $148 574 Úroveň III | Nashville, TN | 10. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Reliability Manager | $144 248 Úroveň IV | Holly Hill, SC | 6. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Technical Service Engineer | $111 030 Úroveň III | Lakeville, MN | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Internal Control Manager | $135 000 Úroveň IV | Dundee, MI | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Process Engineer | $131 851 Úroveň IV | Florence, CO | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Lead Qlikview Developer and Analyst | $126 275 Úroveň II | Chicago, IL | 3. 1. 2025 | 6. 1. 2025 | Certifikované |
| Reliability Manager | $135 200 Úroveň II | Ravena, NY | 16. 10. 2024 | 16. 4. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Process Engineer II | $99 275 Úroveň II | Hagerstown, MD | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Maintenance Engineer I | $84 000 Úroveň I | Ravena, NY | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Project Engineer I | $82 000 Úroveň I | Florence, CO | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Process Engineer I | $82 000 Úroveň I | Florence, CO | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Process Engineer I | $78 000 Úroveň I | Alpena, MI | 3. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Automation Engineer | $130 000 Úroveň IV | Ravena, NY | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Chief Operations Officer, Solutions and Products | $500 000 Úroveň IV | Nashville, TN | 23. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $99 528 Úroveň II | Hagerstown, MD | 11. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Process Engineer | $122 700 Úroveň III | Ravena, NY | 10. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Maintenance Manager II | $141 075 Úroveň IV | Paulding, OH | 9. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Process Engineer II | $112 536 Úroveň III | Bloomsdale, MO | 9. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Reliability Manager | $130 000 Úroveň II | Ravena, NY | 29. 9. 2023 | 6. 10. 2023 | Certifikované |
| Process Engineer | $107 973 Úroveň II | Whitehall, PA | 5. 9. 2023 | 28. 2. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Maintenance & Mechanical Expert | $125 640 Úroveň IV | Dundee, MI | 13. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Process Manager | $127 352 Úroveň II | Holly Hill, SC | 10. 4. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikované |
| Engineering Automation II | $112 500 Úroveň III | Midlothian, TX | 3. 2. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikované |
| Business Analyst | $72 384 Úroveň I | Greenbelt, MD | 9. 1. 2023 | 9. 1. 2023 | Certifikované |
| Electrical Engineer II | $116 706 Úroveň IV | Florence, CO | 10. 11. 2022 | 3. 2. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).