Domov › Zamestnávatelia › Hyde Engineering and Consulting, Inc.
Hyde Engineering and Consulting, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Hyde Engineering and Consulting, Inc. podal 28 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 28. Medián ponúkanej mzdy: $108 820.
Sponzoruje Hyde Engineering and Consulting, Inc. víza H-1B?
Hyde Engineering and Consulting, Inc. podal 28 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 4. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Validation Engineer | 13 | $107 641 |
| Validation Specialist | 4 | $104 732 |
| Industrial Engineer | 3 | $110 000 |
| Mechanical Engineer - Validation | 3 | $96 346 |
| Validation Engineer II | 2 | $85 000 |
| Validation Specialist - Team Lead | 1 | $114 913 |
| Sr. Validation Engineer | 1 | $126 500 |
| Regulatory Affairs Lead | 1 | $120 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $110 000 |
| FY2024 | 9 | $96 346 |
| FY2025 | 7 | $120 000 |
| FY2026 | 3 | $105 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- West Point, PA7
- Monroe, NJ3
- Clayton, NC3
- Hatfield, PA2
- Fuquay Varina, NC2
- Harleysville, PA2
- Holly Springs, NC2
- Louisville, CO2
- Boulder, CO1
- North Attleborough, MA1
- Paramus, NJ1
- Rahway, NJ1
- Frederick, CO1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Validation Engineer | $85 758 Úroveň I | Frederick, CO | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Validation Engineer | $105 000 Úroveň II | West Point, PA | 7. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Validation Engineer | $105 000 Úroveň I | West Point, PA | 7. 4. 2026 | 7. 4. 2026 | Certifikované |
| Validation Engineer | $132 849 Úroveň III | Louisville, CO | 3. 9. 2025 | 19. 2. 2026 | Certifikované |
| Validation Engineer | $88 462 Úroveň II | Clayton, NC | 19. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Validation Engineer | $128 109 Úroveň III | Louisville, CO | 17. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikované |
| Validation Engineer | $120 000 Úroveň II | Clayton, NC | 17. 4. 2025 | 1. 5. 2025 | Certifikované |
| Validation Specialist | $110 000 Úroveň II | Holly Springs, NC | 27. 2. 2025 | 14. 8. 2025 | Certifikované |
| Validation Engineer | $120 000 Úroveň II | Clayton, NC | 5. 2. 2025 | 3. 3. 2025 | Certifikované |
| Regulatory Affairs Lead | $120 000 Úroveň II | Holly Springs, NC | 8. 1. 2025 | 27. 1. 2025 | Certifikované |
| Validation Engineer | $126 246 Úroveň II | Rahway, NJ | 2. 7. 2024 | 25. 12. 2024 | Certifikované |
| Mechanical Engineer - Validation | $96 346 Úroveň II | Harleysville, PA | 23. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Validation Engineer II | $85 000 Úroveň II | West Point, PA | 23. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Validation Engineer II | $85 000 Úroveň II | West Point, PA | 19. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikované |
| Mechanical Engineer - Validation | $96 346 Úroveň II | Harleysville, PA | 5. 4. 2024 | 5. 4. 2024 | Certifikované |
| Sr. Validation Engineer | $126 500 Úroveň III | Paramus, NJ | 13. 3. 2024 | 22. 6. 2024 | Certifikované |
| Validation Specialist | $99 464 Úroveň II | Fuquay Varina, NC | 12. 2. 2024 | 12. 5. 2024 | Certifikované |
| Validation Specialist | $99 464 Úroveň II | Fuquay Varina, NC | 1. 2. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikované |
| Mechanical Engineer - Validation | $96 346 Úroveň II | Hatfield, PA | 12. 10. 2023 | 15. 10. 2023 | Certifikované |
| Validation Specialist | $130 000 Úroveň II | Monroe, NJ | 12. 9. 2023 | 1. 3. 2024 | Certifikované |
| Validation Engineer | $113 480 Úroveň II | North Attleborough, MA | 21. 6. 2023 | 5. 11. 2023 | Certifikované |
| Validation Specialist - Team Lead | $114 913 Úroveň III | Hatfield, PA | 20. 6. 2023 | 28. 6. 2023 | Certifikované |
| Validation Engineer | $73 809 Úroveň I | West Point, PA | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Validation Engineer | $84 864 Úroveň II | West Point, PA | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Industrial Engineer | $110 000 Úroveň II | Monroe, NJ | 21. 2. 2023 | 21. 2. 2023 | Certifikované |
| Industrial Engineer | $110 000 Úroveň II | Monroe, NJ | 28. 12. 2022 | 9. 1. 2023 | Certifikované |
| Industrial Engineer | $110 000 Úroveň II | West Point, PA | 14. 12. 2022 | 3. 1. 2023 | Certifikované |
| Validation Engineer | $107 641 Úroveň II | Boulder, CO | 5. 11. 2022 | 5. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).