Domov › Zamestnávatelia › i3 Pharmaceuticals, LLC
i3 Pharmaceuticals, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
i3 Pharmaceuticals, LLC podal 14 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 12. Medián ponúkanej mzdy: $82 514.
Sponzoruje i3 Pharmaceuticals, LLC víza H-1B?
i3 Pharmaceuticals, LLC podal 14 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Research Scientist I | 3 | $58 011 |
| Sr Research Scientist I | 1 | $82 514 |
| Senior Formulations Scientist | 1 | $82 514 |
| Chemist | 1 | — |
| Associate Director, Quality Assurance | 1 | $150 000 |
| Group Leader (Method Validation) | 1 | $112 674 |
| Group Leader (Raw Materials) | 1 | — |
| Senior Research Scientist II | 1 | $95 850 |
| Senior Analytical Documentation Specialist | 1 | $101 504 |
| Senior Research Scientist I | 1 | $99 986 |
| Senior Regulatory Affairs Associate | 1 | $79 400 |
| Research Scientist II | 1 | $65 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $82 514 |
| FY2024 | 4 | $112 674 |
| FY2025 | 2 | $100 745 |
| FY2026 | 4 | $61 506 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)36 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)36 %
- Úroveň III (skúsený)14 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)14 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Research Scientist II | $65 000–$75 000 Úroveň I | Warminster, PA | 17. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Regulatory Affairs Associate | $79 400 Úroveň II | Warminster, PA | 27. 2. 2026 | 29. 8. 2026 | Certifikované |
| Research Scientist I | $58 011–$67 330 Úroveň I | Warminster, PA | 27. 2. 2026 | 28. 8. 2026 | Certifikované |
| Research Scientist I | $58 011–$67 330 Úroveň I | Warminster, PA | 27. 2. 2026 | 28. 8. 2026 | Certifikované |
| Senior Research Scientist I | $99 986 Úroveň II | Warminster, PA | 22. 9. 2025 | 20. 3. 2026 | Certifikované |
| Senior Analytical Documentation Specialist | $101 504 Úroveň III | Warminster, PA | 15. 10. 2024 | 4. 4. 2025 | Certifikované |
| Senior Research Scientist II | $95 850 Úroveň III | Warminster, PA | 22. 5. 2024 | 7. 6. 2024 | Certifikované |
| Associate Director, Quality Assurance | $150 000 Úroveň II | Warminster, PA | 19. 12. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikované |
| Group Leader (Method Validation) | $112 674 Úroveň IV | Warminster, PA | 30. 11. 2023 | 12. 12. 2023 | Certifikované |
| Group Leader (Raw Materials) | $112 674 Úroveň IV | Warminster, PA | 30. 11. 2023 | 12. 12. 2023 | Stiahnuté |
| Research Scientist I | $58 822–$60 000 Úroveň I | Warminster, PA | 18. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Chemist | $58 822–$60 000 Úroveň I | Warminster, PA | 30. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Stiahnuté |
| Senior Formulations Scientist | $82 514–$100 000 Úroveň II | Warminster, PA | 14. 4. 2023 | 1. 5. 2023 | Certifikované |
| Sr Research Scientist I | $82 514–$98 500 Úroveň II | Warminster, PA | 6. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).