Domov › Zamestnávatelia › Ideal People Services
Ideal People Services: Mzdy H-1B a sponzoring
Ideal People Services podal 22 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 22. Medián ponúkanej mzdy: $175 026.
Sponzoruje Ideal People Services víza H-1B?
Ideal People Services podal 22 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 15. 4. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Ideal People Services: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Dentist | 22 | $175 026 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $175 000 |
| FY2024 | 1 | $148 637 |
| FY2025 | 3 | $226 741 |
| FY2026 | 7 | $201 178 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Dallas, TX3
- Atlanta, GA3
- Baytown, TX3
- Rockwall, TX2
- Buford, GA2
- Buda, TX2
- San Antonio, TX1
- Cedar Hill, TX1
- New Braunfels, TX1
- Waxahachie, TX1
- Flower Mound, TX1
- Denton, TX1
- High Point, NC1
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Dentist | $157 498–$218 000 Úroveň II | Buda, TX | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Dentist | $214 906–$314 000 Úroveň IV | High Point, NC | 2. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Dentist | $157 498–$218 000 Úroveň II | Buda, TX | 1. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Dentist | $164 133–$201 000 Úroveň II | Denton, TX | 12. 3. 2026 | 18. 3. 2026 | Certifikované |
| Dentist | $201 178–$238 000 Úroveň III | Flower Mound, TX | 3. 3. 2026 | 30. 3. 2026 | Certifikované |
| Dentist | $212 056–$261 000 Úroveň III | Buford, GA | 2. 1. 2026 | 3. 7. 2026 | Certifikované |
| Dentist | $212 056–$261 000 Úroveň III | Buford, GA | 18. 12. 2025 | 19. 6. 2026 | Certifikované |
| Dentist | $239 595–$315 000 Úroveň III | Baytown, TX | 29. 8. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikované |
| Dentist | $226 741–$278 000 Úroveň III | Dallas, TX | 20. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Dentist | $175 053–$226 000 Úroveň II | Waxahachie, TX | 4. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Dentist | $148 637–$300 000 Úroveň II | New Braunfels, TX | 7. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Dentist | $130 478–$158 000 Úroveň II | Cedar Hill, TX | 7. 7. 2023 | 13. 7. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $217 381–$300 000 Úroveň IV | Atlanta, GA | 26. 6. 2023 | 3. 7. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $119 018–$146 000 Úroveň II | Rockwall, TX | 23. 6. 2023 | 29. 6. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $217 381–$300 000 Úroveň IV | Atlanta, GA | 26. 5. 2023 | 5. 6. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $155 251–$192 000 Úroveň III | San Antonio, TX | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $146 432–$173 000 Úroveň III | Dallas, TX | 22. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $146 432–$173 000 Úroveň III | Dallas, TX | 22. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $175 000 Úroveň IV | Rockwall, TX | 8. 2. 2023 | 8. 2. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $175 000 Úroveň III | Atlanta, GA | 8. 2. 2023 | 8. 2. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $188 074–$200 000 Úroveň IV | Baytown, TX | 3. 1. 2023 | 5. 1. 2023 | Certifikované |
| Dentist | $188 074–$200 000 Úroveň IV | Baytown, TX | 29. 12. 2022 | 15. 1. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).