Domov › Zamestnávatelia › Illuminate USA LLC
Illuminate USA LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Illuminate USA LLC podal 26 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 25. Medián ponúkanej mzdy: $91 624.
Sponzoruje Illuminate USA LLC víza H-1B?
Illuminate USA LLC podal 26 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 18. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Process Engineer | 8 | $87 776 |
| MES Engineer | 4 | $107 500 |
| Solar Module Design Engineer | 2 | $120 000 |
| Process Engineer - NPI | 2 | $98 800 |
| Equipment Engineer | 2 | $85 176 |
| Procurement Specialist | 1 | $80 000 |
| Engineer, Equipment Department | 1 | $80 787 |
| EHS Engineer Senior | 1 | $91 624 |
| Senior Equipment Engineer | 1 | $85 883 |
| Project Manager - Operational Effectiveness | 1 | $115 000 |
| Customer Quality Operations Manager | 1 | $172 500 |
| IE Engineer | 1 | $88 267 |
| Supplier Quality Manager | 1 | $160 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 5 | $82 000 |
| FY2025 | 9 | $89 700 |
| FY2026 | 12 | $105 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)19 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)65 %
- Úroveň III (skúsený)8 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)8 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Industrial Engineers8
- Mechanical Engineers5
- Mechatronics Engineers2
- Materials Engineers2
- Network and Computer Systems Administrators2
- Purchasing Agents, Except Wholesale, Retail, and Farm Products1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Software Developers1
- Database Architects1
- Environmental Engineers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Equipment Engineer | $85 176 Úroveň II | Pataskala, OH | 18. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Equipment Engineer | $85 176 Úroveň I | Pataskala, OH | 17. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Supplier Quality Manager | $160 000 Úroveň IV | Pataskala, OH | 19. 5. 2026 | 5. 6. 2026 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Process Engineer | $114 400 Úroveň III | Pataskala, OH | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| MES Engineer | $105 000 Úroveň III | Pataskala, OH | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Process Engineer - NPI | $98 800 Úroveň II | Pataskala, OH | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Process Engineer | $114 400 Úroveň I | Pataskala, OH | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| MES Engineer | $105 000 Úroveň I | Pataskala, OH | 1. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| IE Engineer | $88 267 Úroveň I | Pataskala, OH | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Process Engineer - NPI | $98 800 Úroveň I | Pataskala, OH | 27. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Customer Quality Operations Manager | $172 500 Úroveň IV | Pataskala, OH | 15. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikované |
| Project Manager - Operational Effectiveness | $115 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 19. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikované |
| Solar Module Design Engineer | $120 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 23. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Solar Module Design Engineer | $120 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 22. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Zamietnuté |
| EHS Engineer Senior | $91 624–$101 600 Úroveň II | Pataskala, OH | 5. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Process Engineer | $87 776 Úroveň II | Pataskala, OH | 16. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Process Engineer | $87 776 Úroveň II | Pataskala, OH | 16. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Process Engineer | $87 776–$95 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 16. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Senior Equipment Engineer | $85 883–$115 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 16. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| MES Engineer | $110 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 4. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikované |
| MES Engineer | $110 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 2. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikované |
| Process Engineer | $83 242 Úroveň II | Pataskala, OH | 12. 8. 2024 | 21. 8. 2024 | Certifikované |
| Procurement Specialist | $80 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Process Engineer | $90 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Engineer, Equipment Department | $80 787 Úroveň II | Pataskala, OH | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Process Engineer | $82 000 Úroveň II | Pataskala, OH | 3. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).