Domov › Zamestnávatelia › Inbound-Partners LLC
Inbound-Partners LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Inbound-Partners LLC podal 25 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 25. Medián ponúkanej mzdy: $101 109.
Sponzoruje Inbound-Partners LLC víza H-1B?
Inbound-Partners LLC podal 25 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 23. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Inbound-Partners LLC: 4 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Systems Engineer (Security) | 9 | $101 421 |
| Computer Systems Analyst | 3 | $108 493 |
| Network and Computer Systems Administrator | 3 | $96 304 |
| Senior Security Engineer | 2 | $132 870 |
| Software Developer | 2 | $112 424 |
| UX Designer | 1 | $68 390 |
| Advisor Security Compliance | 1 | $150 000 |
| Security Analyst (Information Security Analyst) | 1 | $88 379 |
| Cybersecurity Engineer | 1 | $88 500 |
| Network and Systems Administrator | 1 | $96 304 |
| Systems Analyst | 1 | $78 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $98 706 |
| FY2024 | 4 | $94 786 |
| FY2025 | 4 | $107 000 |
| FY2026 | 5 | $98 862 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Fremont, CA6
- Monroe, NC2
- Leander, TX2
- Plano, TX2
- Peoria, IL1
- Cincinnati, OH1
- Wake Forest, NC1
- Feasterville-Trevose, PA1
- Miramar, FL1
- McKinney, TX1
- Van Alstyne, TX1
- Hemet, CA1
- Chicago, IL1
- Plainsboro, NJ1
- Frisco, TX1
- Forth Worth, TX1
- Tysons, VA1
Povolania
- Software Developers13
- Computer Systems Analysts4
- Network and Computer Systems Administrators4
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Information Security Analysts2
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Systems Analyst | $78 000 Úroveň I | Plano, TX | 23. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst | $98 862 Úroveň II | Monroe, NC | 5. 6. 2026 | 16. 6. 2026 | Certifikované |
| Network and Systems Administrator | $96 304 Úroveň II | Leander, TX | 13. 1. 2026 | 13. 4. 2026 | Certifikované |
| Systems Engineer (Security) | $112 923 Úroveň II | Plano, TX | 10. 12. 2025 | 22. 12. 2025 | Certifikované |
| Systems Engineer (Security) | $126 090 Úroveň II | Tysons, VA | 30. 9. 2025 | 10. 10. 2025 | Certifikované |
| Cybersecurity Engineer | $88 500 Úroveň II | Chicago, IL | 18. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $123 656 Úroveň II | Plainsboro, NJ | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Systems Engineer (Security) | $107 000 Úroveň II | Frisco, TX | 1. 5. 2025 | 9. 5. 2025 | Certifikované |
| Systems Engineer (Security) | $107 000 Úroveň II | Forth Worth, TX | 28. 4. 2025 | 9. 5. 2025 | Certifikované |
| Security Analyst (Information Security Analyst) | $88 379 Úroveň I | Hemet, CA | 22. 5. 2024 | 28. 5. 2024 | Certifikované |
| Advisor Security Compliance | $150 000 Úroveň III | Van Alstyne, TX | 21. 2. 2024 | 27. 2. 2024 | Certifikované |
| Network and Computer Systems Administrator | $80 080–$96 304 Úroveň II | Leander, TX | 8. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $101 192 Úroveň II | McKinney, TX | 6. 11. 2023 | 15. 3. 2024 | Certifikované |
| Systems Engineer (Security) | $94 411–$101 109 Úroveň II | Peoria, IL | 9. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| UX Designer | $68 390 Úroveň II | Cincinnati, OH | 7. 6. 2023 | 19. 6. 2023 | Certifikované |
| Systems Engineer (Security) | $101 109 Úroveň II | Monroe, NC | 5. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Systems Engineer (Security) | $101 421 Úroveň II | Wake Forest, NC | 19. 5. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikované |
| Systems Engineer (Security) | $84 219–$95 701 Úroveň II | Feasterville-Trevose, PA | 18. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Systems Engineer (Security) | $84 531–$102 960 Úroveň II | Miramar, FL | 8. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Network and Computer Systems Administrator | $96 304 Úroveň II | Fremont, CA | 6. 4. 2023 | 13. 4. 2023 | Certifikované |
| Network and Computer Systems Administrator | $96 304 Úroveň II | Fremont, CA | 30. 3. 2023 | 10. 4. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst | $108 493 Úroveň II | Fremont, CA | 30. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikované |
| Computer Systems Analyst | $108 493 Úroveň II | Fremont, CA | 24. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikované |
| Senior Security Engineer | $132 870 Úroveň II | Fremont, CA | 1. 12. 2022 | 8. 12. 2022 | Certifikované |
| Senior Security Engineer | $132 870 Úroveň II | Fremont, CA | 26. 9. 2022 | 6. 10. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).