Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Infocognize Inc

Infocognize Inc: Mzdy H-1B a sponzoring

Infocognize Inc podal 27 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 26. Medián ponúkanej mzdy: $113 266.

Žiadosti (LCA)27
Certifikované26
Adresa zamestnávateľaHerndon, VA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$113 266
Stredná časť platov$102 560–$114 026
10.–90. percentil$87 194–$122 699

Sponzoruje Infocognize Inc víza H-1B?

Infocognize Inc podal 27 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 24. 2. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer22$114 026
Software Engineer2$83 741
Informatica Developer1$101 421
DevOps Engineer1$101 421
SharePoint Developer1$107 245

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20234$92 581
FY202412$114 026
FY20257$122 699
FY20264$111 384

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Software Developer$105 976
Úroveň II
Houston, TX24. 2. 20262. 3. 2026Certifikované
Software Developer$109 845–$110 000
Úroveň II
Malvern, PA4. 2. 20269. 2. 2026Certifikované
Software Developer$113 547
Úroveň II
Holly Springs, NC4. 12. 202518. 12. 2025Certifikované
Software Developer$112 923
Úroveň II
Irving, TX14. 11. 202524. 11. 2025Certifikované
Software Developer$122 699
Úroveň II
Herndon, VA14. 4. 202514. 4. 2025Certifikované
Software Developer$99 965
Úroveň II
Omaha, NE14. 11. 20241. 12. 2024Certifikované
Software Developer$99 965
Úroveň II
Omaha, NE11. 11. 20241. 12. 2024Stiahnuté
Software Developer$122 699
Úroveň II
Herndon, VA23. 10. 20241. 11. 2024Certifikované
Software Developer$122 699
Úroveň II
Herndon, VA23. 10. 20241. 11. 2024Certifikované
Software Developer$122 699
Úroveň II
Herndon, VA26. 9. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$122 699
Úroveň II
Herndon, VA26. 9. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$80 413
Úroveň II
Bentonville, AR21. 8. 20241. 9. 2024Certifikované
Software Developer$112 986
Úroveň II
Charlotte, NC16. 8. 202430. 9. 2024Certifikované
Software Developer$106 974
Úroveň II
Charlotte, NC19. 6. 202419. 6. 2024Certifikované
Software Developer$114 026
Úroveň II
Herndon, VA9. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$114 026
Úroveň II
Herndon, VA7. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$114 026
Úroveň II
Herndon, VA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$114 026
Úroveň II
Herndon, VA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$114 026
Úroveň II
Herndon, VA5. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$114 026
Úroveň II
Herndon, VA29. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$90 646
Úroveň I
Herndon, VA17. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
SharePoint Developer$107 245
Úroveň II
Rancho Cucamonga, CA26. 4. 202426. 4. 2024Certifikované
Software Developer$114 026–$114 050
Úroveň II
Herndon, VA20. 3. 202427. 3. 2024Certifikované
DevOps Engineer$101 421–$101 430
Úroveň II
Holly Springs, NC29. 3. 20235. 4. 2023Certifikované
Informatica Developer$101 421
Úroveň II
Mason, OH21. 2. 202320. 3. 2023Certifikované
Software Engineer$83 741–$83 750
Úroveň II
Lakeland, FL1. 2. 20238. 2. 2023Certifikované
Software Engineer$83 741–$83 750
Úroveň II
Lakeland, FL17. 1. 202324. 3. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).