Domov › Zamestnávatelia › Infotree Global Solutions Corp
Infotree Global Solutions Corp: Mzdy H-1B a sponzoring
Infotree Global Solutions Corp podal 36 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 35. Medián ponúkanej mzdy: $93 642.
Sponzoruje Infotree Global Solutions Corp víza H-1B?
Infotree Global Solutions Corp podal 36 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 27. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Infotree Global Solutions Corp: 3 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Supplier Quality Engineer II | 3 | $98 134 |
| Supplier Quality Engineer | 2 | $105 290 |
| Project Manager II | 1 | $140 920 |
| Warranty Data Analyst | 1 | $88 296 |
| Analyst I | 1 | $85 405 |
| Quality Engineer 2 | 1 | $74 110 |
| Software Engineer ll (Cloud Developer) | 1 | $98 904 |
| Project Control Specialist | 1 | $74 838 |
| Sr. Manufacturing Engineer | 1 | $86 486 |
| Manufacturing Engineer | 1 | $69 493 |
| Manufacturing Engineer III | 1 | $87 360 |
| Embedded Software Engineer | 1 | $149 136 |
| Accounting Analyst I - Accounting/Finance | 1 | $48 880 |
| Senior R&D Engineer | 1 | $97 781 |
| Vendor Outsourcing QC Specialist | 1 | $91 624 |
| AI Engineer | 1 | $166 400 |
| Engineering Technologist II | 1 | $72 800 |
| Engineer II | 1 | $83 658 |
| Digital AMS Developer | 1 | $132 350 |
| Business/Windchill Solutions Architect | 1 | $197 600 |
| Accountant | 1 | $56 285 |
| Software Developer | 1 | $145 600 |
| Chief Administrative Officer/Chief Revenue Officer | 1 | $224 702 |
| Sourcing Specialist III | 1 | $69 680 |
| Quality Assurance Manager | 1 | $108 722 |
| Project Engineer | 1 | $67 142 |
| Engineering Analyst | 1 | $63 378 |
| Sr. Quality Engineer | 1 | $101 566 |
| IT Data Analyst | 1 | $66 102 |
| Quality/Manufacturing Engineer | 1 | $102 232 |
| Data Analyst | 1 | $52 894 |
| IT Software Engineer III | 1 | $120 349 |
| Project Engineer 2 | 1 | $93 642 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $86 486 |
| FY2024 | 9 | $99 684 |
| FY2025 | 9 | $105 290 |
| FY2026 | 7 | $93 642 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)36 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)25 %
- Úroveň III (skúsený)28 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)11 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- North Haven, CT5
- Warren, MI5
- Foster City, CA2
- Auburn Hills, MI2
- East Moline, IL2
- Columbus, IN2
- Detroit, MI1
- Moline, IL1
- Irving, TX1
- Cincinnati, OH1
- Santa Rosa, CA1
- Torrance, CA1
- Sewickley, PA1
- Brooklyn Park, MN1
- Belmont, CA1
- Charlotte, NC1
- Plainfield, IN1
- Tampa, FL1
- Southfield, MI1
- Johnston, IA1
Povolania
- Industrial Engineers12
- Software Developers7
- Mechanical Engineers3
- Accountants and Auditors2
- Electrical Engineers2
- Architectural and Engineering Managers1
- Operations Research Analysts1
- Project Management Specialists1
- Sales Representatives, Wholesale and Manufacturing, Technical and Scientific Products1
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Project Engineer 2 | $93 642–$109 491 Úroveň II | Warren, MI | 27. 5. 2026 | 3. 6. 2026 | Certifikované |
| IT Software Engineer III | $120 349–$138 320 Úroveň III | Warren, MI | 29. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Data Analyst | $52 894–$66 976 Úroveň I | Warren, MI | 28. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| IT Data Analyst | $66 102–$80 000 Úroveň I | Warren, MI | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Quality/Manufacturing Engineer | $102 232–$120 000 Úroveň III | East Moline, IL | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Sr. Quality Engineer | $101 566–$117 354 Úroveň II | Lafayette, CO | 3. 3. 2026 | 10. 3. 2026 | Certifikované |
| Engineering Analyst | $63 378–$83 616 Úroveň I | Warren, MI | 18. 11. 2025 | 25. 11. 2025 | Certifikované |
| Supplier Quality Engineer II | $94 682–$107 286 Úroveň II | North Haven, CT | 14. 7. 2025 | 21. 7. 2025 | Certifikované |
| Chief Administrative Officer/Chief Revenue Officer | $224 702–$300 000 E-3 · Úroveň IV | Arlington, VA | 7. 5. 2025 | 14. 5. 2025 | Certifikované |
| Sourcing Specialist III | $69 680 Úroveň I | Columbus, IN | 24. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Quality Assurance Manager | $108 722–$125 570 Úroveň III | Highland Village, TX | 8. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Project Engineer | $67 142–$87 360 Úroveň I | Thousand Oaks, CA | 3. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Supplier Quality Engineer | $105 290–$115 000 Úroveň III | North Haven, CT | 23. 10. 2024 | 31. 10. 2024 | Certifikované |
| Accountant | $56 285–$70 000 Úroveň I | Southfield, MI | 21. 10. 2024 | 31. 10. 2024 | Certifikované |
| Supplier Quality Engineer | $105 290–$115 000 Úroveň III | North Haven, CT | 16. 10. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $145 600 Úroveň IV | Johnston, IA | 4. 10. 2024 | 11. 10. 2024 | Certifikované |
| Digital AMS Developer | $132 350–$170 810 Úroveň IV | Auburn Hills, MI | 22. 9. 2024 | 7. 1. 2025 | Certifikované |
| Business/Windchill Solutions Architect | $197 600 Úroveň IV | Tampa, FL | 17. 7. 2024 | 24. 7. 2024 | Certifikované |
| AI Engineer | $166 400 Úroveň II | Belmont, CA | 26. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Engineering Technologist II | $72 800 Úroveň I | Charlotte, NC | 12. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Engineer II | $83 658–$100 000 Úroveň II | Plainfield, IN | 9. 4. 2024 | 19. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior R&D Engineer | $97 781–$124 800 Úroveň III | Brooklyn Park, MN | 20. 11. 2023 | 30. 11. 2023 | Certifikované |
| Supplier Quality Engineer II | $101 587–$115 000 Úroveň III | North Haven, CT | 25. 10. 2023 | 6. 11. 2023 | Certifikované |
| Supplier Quality Engineer II | $101 587–$115 000 Úroveň III | North Haven, CT | 25. 10. 2023 | 6. 11. 2023 | Stiahnuté |
| Vendor Outsourcing QC Specialist | $91 624–$100 000 Úroveň I | Foster City, CA | 24. 10. 2023 | 30. 10. 2023 | Certifikované |
| Project Control Specialist | $74 838–$90 000 Úroveň II | Cincinnati, OH | 29. 8. 2023 | 8. 9. 2023 | Certifikované |
| Sr. Manufacturing Engineer | $86 486–$100 000 Úroveň I | Santa Rosa, CA | 17. 8. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikované |
| Manufacturing Engineer | $69 493–$80 000 Úroveň I | East Moline, IL | 14. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Manufacturing Engineer III | $87 360 Úroveň I | Columbus, IN | 8. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Embedded Software Engineer | $149 136–$190 000 Úroveň III | Torrance, CA | 12. 7. 2023 | 21. 7. 2023 | Certifikované |
| Accounting Analyst I - Accounting/Finance | $48 880–$65 000 Úroveň I | Sewickley, PA | 5. 7. 2023 | 17. 7. 2023 | Certifikované |
| Warranty Data Analyst | $88 296–$110 000 Úroveň III | Auburn Hills, MI | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Analyst I | $85 405–$95 000 Úroveň II | Detroit, MI | 20. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Quality Engineer 2 | $74 110–$90 000 Úroveň II | Moline, IL | 7. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Software Engineer ll (Cloud Developer) | $98 904–$115 000 Úroveň II | Irving, TX | 7. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Project Manager II | $140 920–$160 000 Úroveň I | Foster City, CA | 21. 3. 2023 | 10. 4. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).