Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Infozeal Solutions Inc

Infozeal Solutions Inc: Mzdy H-1B a sponzoring

Infozeal Solutions Inc podal 53 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 53. Medián ponúkanej mzdy: $99 000.

Žiadosti (LCA)53
Certifikované53
Adresa zamestnávateľaCarrollton, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$99 000
Stredná časť platov$83 678–$103 000
10.–90. percentil$81 278–$108 976

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Infozeal Solutions Inc víza H-1B?

Infozeal Solutions Inc podal 53 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 2. 12. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Infozeal Solutions Inc: 4 →

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer9$85 000
Software Engineer6$101 596
Data Engineer4$101 421
Sr. Software Developer2$97 500
Scrum Master2$66 483
Angular developer / Front end developer2$91 291
Platform Virtualization and Orchestration/development2$102 000
SAP FICO Consultant2$89 628
Linux Administrator2$77 000
Quality Analyst Quality Engineering2$83 500
Software (cloud) Engineer1$128 000
Business Process Automation Analyst1$93 000
Infrastructure Engineer1$83 678
Cloud Infrastructure Administrator1$98 904
Software Analysis Engineer1$99 000
QA Analyst1$110 365
PMO Lead1$109 720
Data Analyst1$82 389
SAP BW/S4HANA and Analytics Developer1$101 192
Python Data Engineer/Developer1$100 000
Machine Learning Engineer1$105 000
Software QA Engineer/Developer1$97 000
Business Process Automation Engineer/ Developer1$112 000
DevSecOps engineer/Development1$86 000
RPA Lead Developer1$106 000
SAP Functional Analyst (rtr-Record to Report)1$104 000
Linux/VMware Administrator1$93 000
Package Consultant-CRM Applications1$103 000
SAP CRM Functional Consultant1$110 000
Engineer II1$106 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202318$95 952
FY202418$101 192
FY202516$103 000
FY20261$75 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Quality Analyst Quality Engineering$75 000–$90 000
Úroveň I
Dallas, TX2. 12. 20252. 12. 2025Certifikované
Software Developer$113 000–$115 000
Úroveň II
Dallas, TX23. 9. 202523. 9. 2025Certifikované
Software Developer$84 000–$94 000
Úroveň II
Little Rock, AR18. 9. 202518. 9. 2025Certifikované
Package Consultant-CRM Applications$103 000–$106 000
Úroveň II
Jacksonville, FL16. 9. 202516. 9. 2025Certifikované
SAP CRM Functional Consultant$110 000–$120 000
Úroveň II
Johns Creek, GA22. 8. 202522. 8. 2025Certifikované
Quality Analyst Quality Engineering$92 000–$102 000
Úroveň II
Dallas, TX30. 6. 20251. 7. 2025Certifikované
Linux Administrator$81 000–$91 000
Úroveň II
Las Vegas, NV30. 6. 20251. 7. 2025Certifikované
Engineer II$106 000–$109 000
Úroveň II
Phoenix, AZ30. 6. 20251. 7. 2025Certifikované
SAP Functional Analyst (rtr-Record to Report)$104 000–$108 000
Úroveň II
Jacksonville, FL16. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Data Engineer$103 000–$113 000
Úroveň I
Fortworth, TX21. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Linux Administrator$73 000–$93 000
Úroveň II
Las Vegas, NV21. 5. 202521. 5. 2025Certifikované
Linux/VMware Administrator$93 000–$103 000
Úroveň I
Sunnyvale, CA16. 5. 202516. 5. 2025Certifikované
Software Engineer$106 000–$116 000
Úroveň II
Celina, TX9. 4. 202515. 4. 2025Certifikované
DevSecOps engineer/Development$86 000–$100 000
Úroveň II
Erie, PA6. 3. 20256. 3. 2025Certifikované
RPA Lead Developer$106 000–$109 000
Úroveň II
Aubrey, TX4. 3. 20254. 3. 2025Certifikované
Business Process Automation Engineer/ Developer$112 000–$120 000
Úroveň II
Minneola, FL13. 12. 202413. 12. 2024Certifikované
Sr. Software Developer$95 000–$105 000
Úroveň II
Oklahoma City, OK1. 11. 20241. 11. 2024Certifikované
Software Engineer$106 000–$116 000
Úroveň II
Richardson, TX21. 8. 202421. 8. 2024Certifikované
Software Engineer$85 000–$100 000
Úroveň I
Phoenix, AZ14. 8. 202414. 8. 2024Certifikované
Machine Learning Engineer$105 000–$115 000
Úroveň III
Chandler, AZ19. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software QA Engineer/Developer$97 000–$107 000
Úroveň II
Cedar Park, TX19. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$102 000–$122 000
Úroveň II
Dallas, TX19. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Python Data Engineer/Developer$100 000–$120 000
Úroveň II
Eden Prairie, MN19. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$103 000–$113 000
Úroveň II
Canton, GA19. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$75 130–$75 200
Úroveň II
Alpharetta, GA3. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Engineer$102 000–$112 000
Úroveň II
Celina, TX22. 5. 20241. 6. 2024Certifikované
SAP FICO Consultant$96 866–$96 867
Úroveň II
Austin, TX13. 5. 202420. 5. 2024Certifikované
Platform Virtualization and Orchestration/development$102 000–$112 000
Úroveň II
Plano, TX6. 5. 20241. 6. 2024Certifikované
Software Engineer$101 192–$101 193
Úroveň II
Celina, TX16. 4. 202423. 4. 2024Certifikované
Software Developer$105 622–$105 623
Úroveň II
Bartlesville, OK7. 4. 202410. 4. 2024Certifikované
PMO Lead$109 720–$109 721
Úroveň II
Knoxville, TN8. 11. 202314. 11. 2023Certifikované
Software Developer$82 389–$82 390
Úroveň II
Knoxville, TN13. 10. 202313. 10. 2023Certifikované
Data Analyst$82 389–$82 390
Úroveň II
Knoxville, TN9. 10. 20239. 10. 2023Certifikované
SAP FICO Consultant$82 389–$82 390
Úroveň II
Knoxville, TN9. 10. 20239. 10. 2023Certifikované
SAP BW/S4HANA and Analytics Developer$101 192–$101 193
E-3 · Úroveň II
Carrollton, TX30. 9. 20236. 10. 2023Certifikované
QA Analyst$110 365–$110 366
Úroveň II
Durham, NC4. 9. 20238. 9. 2023Certifikované
Software Developer$82 389–$82 390
Úroveň II
Knoxville, TN31. 8. 20234. 9. 2023Certifikované
Platform Virtualization and Orchestration/development$102 000–$112 000
Úroveň II
Plano, TX26. 7. 202326. 7. 2023Certifikované
Software Engineer$83 678–$83 679
Úroveň II
Knoxville, TN21. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Infrastructure Engineer$83 678–$83 679
Úroveň II
Knoxville, TN16. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Angular developer / Front end developer$83 678–$83 679
Úroveň II
Knoxville, TN16. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Scrum Master$60 000–$60 001
Úroveň II
Knoxville, TN16. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Data Engineer$83 678–$83 679
Úroveň II
Knoxville, TN16. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Data Engineer$101 421–$101 422
Úroveň II
Carrollton, TX15. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Cloud Infrastructure Administrator$98 904–$98 905
Úroveň II
Carrollton, TX14. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Angular developer / Front end developer$98 904–$98 905
Úroveň II
Carrollton, TX14. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Scrum Master$72 966–$72 967
Úroveň II
Carrollton, TX14. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Data Engineer$101 421–$101 422
Úroveň II
Garner, NC14. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Analysis Engineer$99 000–$105 000
Úroveň II
Little Elm, TX3. 4. 20233. 4. 2023Certifikované
Business Process Automation Analyst$93 000–$100 000
Úroveň III
Orlando, FL20. 3. 202320. 3. 2023Certifikované
Software Developer$85 000–$100 000
Úroveň II
Orlando, FL1. 3. 20231. 3. 2023Certifikované
Sr. Software Developer$100 000–$120 000
Úroveň II
Dallas, TX19. 1. 202323. 1. 2023Certifikované
Software (cloud) Engineer$128 000–$130 000
Úroveň II
Bothell, WA7. 12. 20227. 12. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).