Domov › Zamestnávatelia › Innovative Logic Solutions Inc
Innovative Logic Solutions Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Innovative Logic Solutions Inc podal 36 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 35. Medián ponúkanej mzdy: $88 358.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Innovative Logic Solutions Inc víza H-1B?
Innovative Logic Solutions Inc podal 36 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 7. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Computer Programmer | 5 | $85 530 |
| System Analyst | 5 | $86 736 |
| System Engineer | 3 | $78 500 |
| DevOps Engineer | 2 | $113 214 |
| Web Developer | 2 | $89 128 |
| Software Developer | 2 | $100 172 |
| Sr. Product Architect | 2 | $82 534 |
| Sr. Data Scientist | 1 | $72 134 |
| .Net Developer | 1 | $99 694 |
| Mulesoft Developer | 1 | $101 192 |
| EDI Consultant | 1 | $63 336 |
| Program Manager - Engagement Manager | 1 | $122 221 |
| Electronics Engineers - III | 1 | $134 597 |
| ATE Automated Test Engineer | 1 | $126 942 |
| Systems Analyst | 1 | $88 982 |
| Mulesoft Developer/SME | 1 | $105 997 |
| Technical Analyst | 1 | $89 898 |
| Data Engineer | 1 | $82 534 |
| Software Engineer | 1 | $78 500 |
| Qlikview Developer | 1 | $106 475 |
| AML TM Programmer | 1 | — |
| Java Developer | 1 | $103 210 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $85 914 |
| FY2024 | 5 | $98 155 |
| FY2025 | 25 | $86 736 |
| FY2026 | 4 | $103 210 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)3 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)92 %
- Úroveň III (skúsený)3 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)3 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Hartford, CT6
- Troy, MI6
- Malvern, PA4
- North Hollywood, CA3
- Dallas, TX3
- North Carolona, NC2
- Hartford City, CT2
- Minneapolis, MN1
- Monterey Park, CA1
- Plano, TX1
- Providence, RI1
- Farmington, CT1
- Ellington, CT1
- Manchester, CT1
- Oakland, MI1
- Whippany, NJ1
- Jersey City, NJ1
Povolania
- Software Developers11
- Computer Systems Analysts8
- Computer Programmers8
- Computer Systems Engineers/Architects6
- Data Scientists1
- Electronics Engineers, Except Computer1
- Web Developers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Java Developer | $103 210 Úroveň I | Jersey City, NJ | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Software Developer | $102 190 Úroveň II | Troy, MI | 27. 4. 2026 | 18. 5. 2026 | Certifikované |
| AML TM Programmer | $98 301 Úroveň II | Whippany, NJ | 27. 2. 2026 | 6. 3. 2026 | Stiahnuté |
| Qlikview Developer | $106 475 Úroveň II | Hartford, CT | 11. 11. 2025 | 11. 11. 2025 | Certifikované |
| System Engineer | $78 500 Úroveň II | Troy, MI | 12. 7. 2025 | 12. 7. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer | $78 500 Úroveň II | Troy, MI | 3. 7. 2025 | 3. 7. 2025 | Certifikované |
| Computer Programmer | $91 728 Úroveň II | North Hollywood, CA | 23. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| System Analyst | $88 358 Úroveň II | North Carolona, NC | 23. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Computer Programmer | $88 358 Úroveň II | North Carolona, NC | 19. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Computer Programmer | $85 530–$86 000 Úroveň II | Dallas, TX | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| System Analyst | $86 736 Úroveň II | Malvern, PA | 4. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Technical Analyst | $89 898 Úroveň II | Oakland, MI | 29. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Computer Programmer | $79 560 Úroveň II | Hartford, CT | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| System Analyst | $86 736 Úroveň II | Malvern, PA | 28. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| System Analyst | $88 982 Úroveň II | Hartford, CT | 27. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Web Developer | $80 101 Úroveň II | Hartford City, CT | 22. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| System Analyst | $86 736 Úroveň II | Malvern, PA | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| System Engineer | $83 242 Úroveň II | Troy, MI | 21. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Data Engineer | $82 534 Úroveň II | Hartford City, CT | 20. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Computer Programmer | $85 530 Úroveň II | Dallas, TX | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Sr. Product Architect | $82 534 Úroveň II | Hartford, CT | 6. 5. 2025 | 6. 5. 2025 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $105 206 Úroveň II | Malvern, PA | 11. 4. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikované |
| System Engineer | $78 021 Úroveň II | Troy, MI | 24. 1. 2025 | 4. 2. 2025 | Certifikované |
| Program Manager - Engagement Manager | $122 221–$140 000 Úroveň IV | Troy, MI | 6. 12. 2024 | 13. 12. 2024 | Certifikované |
| Electronics Engineers - III | $134 597–$135 600 Úroveň III | North Hollywood, CA | 20. 11. 2024 | 27. 11. 2024 | Certifikované |
| Systems Analyst | $88 982–$89 000 Úroveň II | Hartford, CT | 13. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikované |
| ATE Automated Test Engineer | $126 942–$127 000 Úroveň II | North Hollywood, CA | 13. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikované |
| Mulesoft Developer/SME | $105 997–$106 000 Úroveň II | Dallas, TX | 12. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikované |
| Sr. Product Architect | $82 534–$83 000 Úroveň II | Manchester, CT | 30. 9. 2024 | 3. 10. 2024 | Certifikované |
| Web Developer | $98 155 Úroveň II | Farmington, CT | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $98 155–$98 500 Úroveň II | Ellington, CT | 18. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| DevOps Engineer | $121 222 Úroveň II | Monterey Park, CA | 20. 12. 2023 | 20. 12. 2023 | Certifikované |
| Mulesoft Developer | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 19. 12. 2023 | 19. 12. 2023 | Certifikované |
| EDI Consultant | $63 336–$76 000 Úroveň II | Providence, RI | 24. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikované |
| .Net Developer | $99 694–$100 000 Úroveň II | Minneapolis, MN | 11. 7. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikované |
| Sr. Data Scientist | $72 134–$73 000 Úroveň II | Hartford, CT | 11. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).