Domov › Zamestnávatelia › Intuit Inc. › Manager, Data and Analytics
Manager, Data and Analytics v Intuit Inc.: Mzdy H-1B
21 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Manager, Data and Analytics v Intuit Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $194 811; stredná polovica $188 406–$229 203.
Žiadosti (LCA)21
Medián ponúkaného platu$194 811
Stredná časť platov$188 406–$229 203
10.–90. percentil$147 361–$239 200
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 15 | $188 406 |
| FY2024 | 6 | $206 811 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $145 539–$197 555 | Mountain View, CA | 2. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $239 200–$280 239 | Mountain View, CA | 22. 3. 2024 | 10. 8. 2024 | Certifikované |
| $250 000–$300 000 Úroveň IV | San Diego, CA | 3. 1. 2024 | 4. 1. 2024 | Certifikované |
| $206 811–$249 900 | Mountain View, CA | 8. 12. 2023 | 16. 12. 2023 | Certifikované |
| $206 811–$249 900 | Mountain View, CA | 5. 12. 2023 | 6. 5. 2024 | Certifikované |
| $206 811–$249 900 | Mountain View, CA | 10. 11. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikované |
| $164 362–$180 830 Úroveň II | Plano, TX | 19. 9. 2023 | 16. 3. 2024 | Certifikované |
| $147 361–$224 000 | Mountain View, CA | 17. 8. 2023 | 25. 8. 2023 | Certifikované |
| $229 203–$271 273 | Mountain View, CA | 21. 7. 2023 | 27. 7. 2023 | Certifikované |
| $229 203–$271 273 | Mountain View, CA | 10. 7. 2023 | 4. 1. 2024 | Certifikované |
| $194 810–$242 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 27. 6. 2023 | 4. 7. 2023 | Certifikované |
| $240 000–$290 000 Úroveň III | San Diego, CA | 25. 5. 2023 | 26. 5. 2023 | Certifikované |
| $229 203–$271 273 Úroveň II | Mountain View, CA | 19. 5. 2023 | 16. 11. 2023 | Certifikované |
| $188 406–$282 609 Úroveň II | Mountain View, CA | 25. 4. 2023 | 25. 10. 2023 | Certifikované |
| $194 811–$242 000 | Mountain View, CA | 27. 3. 2023 | 31. 3. 2023 | Certifikované |
| $124 675–$150 000 Úroveň II | Miami, FL | 6. 3. 2023 | 2. 8. 2023 | Certifikované |
| $194 811–$242 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 27. 2. 2023 | 15. 8. 2023 | Certifikované |
| $188 406–$242 000 Úroveň II | Mountain View, CA | 31. 1. 2023 | 29. 7. 2023 | Certifikované |
| $188 406–$233 769 Úroveň II | Mountain View, CA | 4. 1. 2023 | 11. 1. 2023 | Certifikované |
| $188 406–$233 769 Úroveň II | Mountain View, CA | 28. 12. 2022 | 28. 12. 2022 | Certifikované |
| $188 406–$228 218 Úroveň II | Mountain View, CA | 24. 10. 2022 | 18. 4. 2023 | Certifikované |
Iné pozície v Intuit Inc.
- Senior Software Engineer$156 000
- Software Engineer$130 223
- Staff Software Engineer$192 941
- Senior Data Scientist$159 695
- Manager, Software Engineering$226 120
- Senior Business Data Analyst$135 239
- Senior Product Manager$172 221
- Staff Business Data Analyst$163 860
- Staff Data Scientist$184 170
- Staff Product Manager$185 400
- Senior Staff Software Engineer$234 021
- Senior Product Designer$149 200
- Principal Product Manager$229 258
- Senior Fraud and Risk Analyst$148 380
- Product Manager$137 635
- Principal Software Engineer$253 362
- Manager, Development$217 289
- Staff Technical Program Manager$191 617
- Staff Fraud and Risk Analyst$172 827
- Product Designer$120 330
- Senior AI Scientist$174 881
- Data Scientist$131 051
- Senior Staff Product Manager$225 000
- Senior Technical Program Manager$160 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).