Domov › Zamestnávatelia › Iridium Satellite, LLC
Iridium Satellite, LLC: Mzdy H-1B a sponzoring
Iridium Satellite, LLC podal 13 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 13. Medián ponúkanej mzdy: $155 000.
Sponzoruje Iridium Satellite, LLC víza H-1B?
Iridium Satellite, LLC podal 13 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 28. 1. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Iridium Satellite, LLC: 6 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Senior Product Manager | 3 | $176 501 |
| Senior Software Developer | 1 | $144 000 |
| Application Support Specialist III | 1 | $96 000 |
| Development Manager | 1 | $155 000 |
| Product Manager | 1 | $171 360 |
| Director, Development/Software Engineering | 1 | $212 100 |
| Sr Manager, QA Software & Integration | 1 | $150 000 |
| Software Developer III | 1 | $107 122 |
| Sr. Applications Programmer | 1 | $152 222 |
| Senior Manager, Software Quality Assurance | 1 | $153 750 |
| Manager, Applications Programming | 1 | $164 029 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $120 000 |
| FY2024 | 6 | $163 180 |
| FY2025 | 1 | $152 222 |
| FY2026 | 4 | $170 265 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers4
- Computer and Information Systems Managers2
- Sales Engineers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Computer Systems Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Product Manager | $178 214 Úroveň IV | McLean, VA | 28. 1. 2026 | 22. 7. 2026 | Certifikované |
| Senior Manager, Software Quality Assurance | $153 750 Úroveň IV | Tempe, AZ | 27. 1. 2026 | 22. 7. 2026 | Certifikované |
| Manager, Applications Programming | $164 029 Úroveň IV | Tempe, AZ | 27. 1. 2026 | 22. 7. 2026 | Certifikované |
| Senior Product Manager | $176 501 Úroveň II | McLean, VA | 2. 12. 2025 | 10. 5. 2026 | Certifikované |
| Sr. Applications Programmer | $152 222 Úroveň III | Tempe, AZ | 18. 6. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikované |
| Director, Development/Software Engineering | $212 100 Úroveň III | Tempe, AZ | 20. 8. 2024 | 6. 2. 2025 | Certifikované |
| Sr Manager, QA Software & Integration | $150 000 Úroveň III | Tempe, AZ | 26. 6. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Developer III | $107 122 Úroveň II | Tempe, AZ | 25. 6. 2024 | 4. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Product Manager | $171 360 Úroveň II | McLean, VA | 9. 5. 2024 | 13. 9. 2024 | Certifikované |
| Product Manager | $171 360 Úroveň III | McLean, VA | 12. 4. 2024 | 4. 10. 2024 | Certifikované |
| Development Manager | $155 000 Úroveň II | Tempe, AZ | 10. 1. 2024 | 20. 4. 2024 | Certifikované |
| Application Support Specialist III | $96 000 Úroveň II | Tempe, AZ | 18. 8. 2023 | 22. 8. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Developer | $144 000 Úroveň III | Tempe, AZ | 15. 11. 2022 | 17. 11. 2022 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).