Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Isteer Inc

Isteer Inc: Mzdy H-1B a sponzoring

Isteer Inc podal 28 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 28. Medián ponúkanej mzdy: $90 000.

Žiadosti (LCA)28
Certifikované28
Adresa zamestnávateľaPlano, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BÁno
Medián ponúkaného platu$90 000
Stredná časť platov$84 500–$106 800
10.–90. percentil$81 750–$113 900

Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.

Sponzoruje Isteer Inc víza H-1B?

Isteer Inc podal 28 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 24. 2. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer18$87 250
Computer Programmer4$89 800
Tibco Developer3$110 000
Senior Software Developer2$135 000
Computer Engineer1$77 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20233$103 000
FY20247$84 500
FY202513$85 600
FY20265$116 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Senior Software Developer$135 000
Úroveň III
Plano, TX24. 2. 202625. 2. 2026Certifikované
Senior Software Developer$135 000
Úroveň III
Plano, TX24. 2. 202625. 2. 2026Certifikované
Software Developer$113 000
Úroveň II
Plano, TX11. 2. 202611. 2. 2026Certifikované
Software Developer$113 000
Úroveň II
Plano, TX14. 11. 202519. 11. 2025Certifikované
Tibco Developer$116 000
Úroveň II
Miramar, FL31. 10. 202521. 3. 2026Certifikované
Computer Programmer$67 500
Úroveň I
Plano, TX16. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Developer$90 000
Úroveň I
Miramar, FL28. 5. 202529. 5. 2025Certifikované
Computer Programmer$94 000
Úroveň II
Plano, TX28. 5. 202529. 5. 2025Certifikované
Software Developer$84 500
Úroveň I
Plano, TX27. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Developer$84 500
Úroveň I
Plano, TX23. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Developer$84 500
Úroveň I
Plano, TX23. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Developer$84 500
Úroveň I
Plano, TX23. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Developer$84 500
Úroveň I
Plano, TX23. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Software Developer$90 000
Úroveň I
Miramar, FL23. 4. 202530. 9. 2025Certifikované
Computer Programmer$94 000
Úroveň II
Plano, TX15. 4. 202516. 4. 2025Certifikované
Computer Programmer$85 600
Úroveň II
Plano, TX1. 4. 20251. 4. 2025Certifikované
Software Developer$90 000
Úroveň I
Plano, TX18. 3. 202518. 3. 2025Certifikované
Software Developer$106 000
Úroveň II
Farmington Hills, MI26. 12. 202426. 12. 2024Certifikované
Software Developer$84 500
Úroveň I
Plano, TX3. 9. 20241. 10. 2024Certifikované
Tibco Developer$106 000
Úroveň II
Plano, TX3. 9. 20243. 9. 2024Certifikované
Software Developer$109 200
Úroveň II
Dallas, TX1. 8. 20241. 8. 2024Certifikované
Tibco Developer$110 000
Úroveň II
Miramar, FL10. 7. 202411. 7. 2024Certifikované
Software Developer$80 000
Úroveň I
Miramar, FL22. 5. 202423. 5. 2024Certifikované
Software Developer$83 000
Úroveň I
Plano, TX17. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
Computer Engineer$77 000
Úroveň II
Miramar, FL30. 4. 202430. 4. 2024Certifikované
Software Developer$103 000
Úroveň II
Alpharetta, GA28. 8. 202328. 8. 2023Certifikované
Software Developer$103 000
Úroveň II
Alpharetta, GA22. 8. 202322. 8. 2023Certifikované
Software Developer$82 500
Úroveň I
Plano, TX14. 6. 20231. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).