Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › IT Opendoors LLC

IT Opendoors LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

IT Opendoors LLC podal 6 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 5. Medián ponúkanej mzdy: $125 000.

Žiadosti (LCA)6
Certifikované5
Adresa zamestnávateľaPlano, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$125 000
Stredná časť platov$115 200–$153 600
10.–90. percentil$115 200–$153 600

Sponzoruje IT Opendoors LLC víza H-1B?

IT Opendoors LLC podal 6 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 18. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Engineer2$120 100
Senior Software Engineer2$153 600
Azure Data Engineer1$153 600
QA Analyst1$115 200

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20241$153 600
FY20254$125 000
FY20261$115 200

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
QA Analyst$115 200–$115 201
Úroveň IV
Mount Juliet, TN18. 6. 20261. 7. 2026Certifikované
Senior Software Engineer$153 600–$153 601
Úroveň III
Irving, TX24. 7. 20251. 8. 2025Certifikované
Senior Software Engineer$153 600–$153 601
Úroveň III
Irving, TX24. 7. 20251. 8. 2025Stiahnuté
Software Engineer$115 200–$115 201
Úroveň II
Irving, TX17. 3. 202517. 3. 2025Certifikované
Software Engineer$125 000–$125 001
Úroveň II
Tracy, CA2. 10. 202414. 10. 2024Certifikované
Azure Data Engineer$153 600–$153 601
Úroveň III
Plano, TX15. 2. 20244. 3. 2024Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).