Domov › Zamestnávatelia › Jack in the Box Inc.
Jack in the Box Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Jack in the Box Inc. podal 14 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 13. Medián ponúkanej mzdy: $165 000.
Sponzoruje Jack in the Box Inc. víza H-1B?
Jack in the Box Inc. podal 14 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 12. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Lead Data Engineer | 2 | $210 000 |
| Engineering Lead, Restaurant Products | 2 | $190 000 |
| Senior Vice President, Strategy Realization | 1 | $350 000 |
| Vice President, Strategy & Administration | 1 | — |
| Software Engineer 1 | 1 | $93 330 |
| Senior Developer | 1 | $148 720 |
| Food Safety Specialist | 1 | $89 440 |
| Enterprise Data Architect | 1 | $163 000 |
| Software Engineer I | 1 | $102 357 |
| Database Operations Manager | 1 | $168 000 |
| Sr. Analyst, Finance, Planning & Analysis | 1 | $95 500 |
| Senior Software Engineer | 1 | $165 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $350 000 |
| FY2024 | 6 | $155 860 |
| FY2025 | 4 | $135 178 |
| FY2026 | 2 | $190 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)14 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)7 %
- Úroveň III (skúsený)43 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)36 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- San Diego, CA5
- Livermore, CA2
- Los Angeles, CA2
- St. Louis, MO1
- Tempe, AZ1
- Valley Center, CA1
- Austin, TX1
- McKinney, TX1
Povolania
- Software Developers9
- Chief Executives2
- Food Scientists and Technologists1
- Database Architects1
- Financial and Investment Analysts1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Lead Data Engineer | $215 000–$245 000 Úroveň IV | Livermore, CA | 12. 6. 2026 | 11. 12. 2026 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $165 000–$175 000 Úroveň IV | McKinney, TX | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Database Operations Manager | $168 000–$178 000 Úroveň IV | Valley Center, CA | 3. 6. 2025 | 6. 9. 2025 | Certifikované |
| Sr. Analyst, Finance, Planning & Analysis | $95 500–$115 500 Úroveň II | Austin, TX | 8. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Software Engineer I | $102 357 Úroveň I | Los Angeles, CA | 15. 11. 2024 | 1. 5. 2025 | Certifikované |
| Engineering Lead, Restaurant Products | $190 000–$210 000 Úroveň IV | Tempe, AZ | 24. 9. 2024 | 24. 9. 2024 | Certifikované |
| Enterprise Data Architect | $163 000–$173 000 Úroveň III | San Diego, CA | 25. 7. 2024 | 19. 1. 2025 | Certifikované |
| Senior Developer | $148 720–$159 120 Úroveň III | San Diego, CA | 24. 5. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikované |
| Food Safety Specialist | $89 440–$97 760 Úroveň III | San Diego, CA | 1. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Engineering Lead, Restaurant Products | $190 000–$210 000 Úroveň IV | St. Louis, MO | 1. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer 1 | $93 330 Úroveň I | Los Angeles, CA | 4. 1. 2024 | 1. 7. 2024 | Certifikované |
| Lead Data Engineer | $205 000 Úroveň III | Livermore, CA | 9. 11. 2023 | 11. 12. 2023 | Certifikované |
| Senior Vice President, Strategy Realization | $350 000 Úroveň III | San Diego, CA | 7. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikované |
| Vice President, Strategy & Administration | — Úroveň III | San Diego, CA | 4. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).