Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › JERA Americas, Inc.

JERA Americas, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

JERA Americas, Inc. podal 4 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $169 934.

Žiadosti (LCA)4
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaHouston, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$169 934
Stredná časť platov$161 500–$185 000
10.–90. percentil$148 600–$209 840

Sponzoruje JERA Americas, Inc. víza H-1B?

JERA Americas, Inc. podal 4 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 6. 5. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Manager, Renewable Development & Structuring1$168 667
Senior Manager, Fundamentals1$171 200
Senior Director of Mergers and Acquisitions1$226 400
Lead Interconnection Planning Engineer1$140 000

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20243$171 200
FY20251$140 000

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Lead Interconnection Planning Engineer$140 000–$205 000
Úroveň IV
Houston, TX6. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
Senior Manager, Fundamentals$171 200–$256 800
Úroveň IV
Houston, TX13. 9. 20245. 11. 2024Certifikované
Senior Director of Mergers and Acquisitions$226 400–$339 600
Úroveň IV
Houston, TX29. 8. 202424. 9. 2024Certifikované
Manager, Renewable Development & Structuring$168 667–$194 160
Úroveň II
San Francisco, CA23. 4. 20241. 10. 2024Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).