Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › The JPI Group LLC

The JPI Group LLC: Mzdy H-1B a sponzoring

The JPI Group LLC podal 5 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 4. Medián ponúkanej mzdy: $123 042.

Žiadosti (LCA)5
Certifikované4
Adresa zamestnávateľaPhiladelphia, PA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$123 042
Stredná časť platov$102 060–$140 364
10.–90. percentil$94 824–$141 010

Sponzoruje The JPI Group LLC víza H-1B?

The JPI Group LLC podal 5 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 13. 11. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Research Computing Engineer2$106 080
Designer1$90 000
Manufacturing Engineer1$141 440
Geotechnical Project Engineer1$140 005

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20231$90 000
FY20252$106 080
FY20262$140 722

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Geotechnical Project Engineer$140 005
Úroveň II
Spring Valley, NY13. 11. 202524. 11. 2025Certifikované
Manufacturing Engineer$141 440
Úroveň III
Camarillo, CA6. 11. 202517. 11. 2025Certifikované
Research Computing Engineer$106 080
Úroveň II
Forest Hills, NY1. 8. 202511. 8. 2025Certifikované
Research Computing Engineer$106 080
Úroveň II
Forest Hills, NY1. 8. 202511. 8. 2025Stiahnuté
Designer$90 000
Úroveň III
New York, NY16. 12. 202227. 12. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).