Domov › Zamestnávatelia › JPMorgan Chase & Co. › Lead Software Engineer
Lead Software Engineer v JPMorgan Chase & Co.: Mzdy H-1B
30 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Lead Software Engineer v JPMorgan Chase & Co.. Medián ponúkanej základnej mzdy $160 000; stredná polovica $150 000–$175 000.
Žiadosti (LCA)30
Medián ponúkaného platu$160 000
Stredná časť platov$150 000–$175 000
10.–90. percentil$138 760–$188 200
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 13 | $170 000 |
| FY2024 | 9 | $149 200 |
| FY2025 | 5 | $150 000 |
| FY2026 | 2 | $173 900 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $160 000 Úroveň IV | Columbus, OH | 29. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| $187 800 | Jersey City, NJ | 18. 3. 2026 | 18. 3. 2026 | Certifikované |
| $155 000 Úroveň IV | Columbus, OH | 21. 7. 2025 | 31. 7. 2025 | Certifikované |
| $155 000 Úroveň III | Columbus, OH | 29. 5. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikované |
| $148 500 Úroveň II | Plano, TX | 9. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $135 000 Úroveň III | Columbus, OH | 5. 12. 2024 | 15. 12. 2024 | Certifikované |
| $150 000 Úroveň IV | Tampa, FL | 3. 12. 2024 | 13. 1. 2025 | Certifikované |
| $149 200 | Plano, TX | 15. 7. 2024 | 1. 8. 2024 | Certifikované |
| $149 200 | Plano, TX | 15. 7. 2024 | 1. 8. 2024 | Stiahnuté |
| $135 000 Úroveň III | Columbus, OH | 8. 7. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikované |
| $170 000 Úroveň IV | Jersey City, NJ | 28. 6. 2024 | 16. 8. 2024 | Certifikované |
| $160 000 Úroveň IV | Chandler, AZ | 18. 6. 2024 | 19. 6. 2024 | Certifikované |
| $160 000 Úroveň IV | Columbus, OH | 20. 5. 2024 | 10. 6. 2024 | Certifikované |
| $139 700 | Chicago, IL | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| $195 000 | Palo Alto, CA | 25. 4. 2024 | 16. 5. 2024 | Certifikované |
| $135 000 Úroveň III | Columbus, OH | 4. 4. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikované |
| $140 000 Úroveň IV | Columbus, OH | 25. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| $170 000 Úroveň IV | Plano, TX | 7. 9. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikované |
| $150 000 Úroveň IV | Tampa, FL | 7. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| $150 000 Úroveň IV | Tampa, FL | 5. 9. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikované |
| $175 000 | San Francisco, CA | 16. 6. 2023 | 2. 7. 2023 | Certifikované |
| $188 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 15. 6. 2023 | 2. 7. 2023 | Certifikované |
| $178 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 15. 6. 2023 | 2. 7. 2023 | Certifikované |
| $161 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 14. 6. 2023 | 2. 7. 2023 | Certifikované |
| $155 000 | San Francisco, CA | 13. 6. 2023 | 2. 7. 2023 | Certifikované |
| $189 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 13. 6. 2023 | 2. 7. 2023 | Certifikované |
| $168 300 Úroveň III | Palo Alto, CA | 17. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| $151 750 Úroveň IV | Plano, TX | 17. 4. 2023 | 8. 5. 2023 | Certifikované |
| $185 000 Úroveň IV | Jersey City, NJ | 31. 3. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikované |
| $260 000 Úroveň IV | Palo Alto, CA | 27. 3. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikované |
Lead Software Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v JPMorgan Chase & Co.
- Vice President, Lead Software Engineer$160 000
- Associate, Software Engineer III$139 000
- Associate, Software Engineer$131 000
- Vice President, Software Engineer$160 000
- Vice President, Sr Lead Software Engineer$177 750
- Vice President, Sr Manager of Software Engineering$181 700
- Vice President, Software Engineering$153 300
- Software Engineer$130 000
- Vice President, Product Manager$159 500
- Vice President, Manager of Software Engineering$164 650
- Vice President, Applied AI ML Lead$182 000
- Associate, Software Engineering$126 000
- Associate$150 000
- Vice President, Quantitative Research$205 000
- Associate, Investment Banking$175 000
- Associate, Software Engineer II$121 500
- Associate, Quant Analytics$115 000
- Associate, Quant Analytics Associate Sr$125 000
- Vice President, Quant Modeling Lead$170 000
- Associate, Strategic Analytics$107 000
- Vice President, Data Scientist Lead$162 000
- Vice President, Lead Infrastructure Engineer$157 050
- Financial Analyst$108 723
- Vice President, Technology Support Lead$141 000
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).