Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Juniper Networks (US), Inc. › Technical Support Engineer Staff

Technical Support Engineer Staff v Juniper Networks (US), Inc.: Mzdy H-1B

23 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Technical Support Engineer Staff v Juniper Networks (US), Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $145 288; stredná polovica $118 144–$147 867.

Žiadosti (LCA)23
Medián ponúkaného platu$145 288
Stredná časť platov$118 144–$147 867
10.–90. percentil$114 150–$153 546

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202311$133 973
FY20245$118 539
FY20256$150 675
FY20261$145 288

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$153 962–$186 056
Úroveň II
Sunnyvale, CA26. 8. 202510. 2. 2026Certifikované
$151 882–$176 322
Úroveň III
Herndon, VA26. 6. 202521. 7. 2025Certifikované
$150 904–$176 738
Úroveň III
Westford, MA11. 6. 202523. 8. 2025Certifikované
$150 446–$186 472
Úroveň II
Sunnyvale, CA12. 2. 20253. 3. 2025Certifikované
$114 150–$154 710
Úroveň I
Sunnyvale, CA1. 5. 202427. 5. 2024Certifikované
$154 710–$195 291
Úroveň II
Sunnyvale, CA17. 1. 20241. 6. 2024Certifikované
$118 539–$143 541
Úroveň II
Herndon, VA12. 1. 202412. 7. 2024Certifikované
$114 150–$154 710
Úroveň I
Sunnyvale, CA25. 9. 202326. 3. 2024Certifikované
$128 690–$151 466
Úroveň III
McKinney, TX6. 9. 202315. 2. 2024Certifikované
$154 710–$195 291
Úroveň II
Sunnyvale, CA24. 8. 20234. 1. 2024Certifikované
$143 541–$168 522
Úroveň III
Herndon, VA12. 7. 20232. 1. 2024Certifikované
$113 235–$145 288
Úroveň I
Sunnyvale, CA9. 5. 20238. 11. 2023Certifikované
$145 288–$177 320
Úroveň II
Sunnyvale, CA23. 3. 202315. 6. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$141 794–$165 859
Úroveň III
Herndon, VA21. 3. 202315. 8. 2023Certifikované
$117 749–$141 794
Úroveň II
Herndon, VA14. 3. 202315. 8. 2023Certifikované
$145 288–$177 320
Úroveň II
Sunnyvale, CA1. 3. 202325. 8. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$133 973–$155 438
Úroveň III
Westford, MA15. 2. 202315. 8. 2023Certifikované
$145 288–$177 320
E-3 · Úroveň II
Sunnyvale, CA22. 11. 20223. 1. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$113 235–$145 288
Úroveň I
Sunnyvale, CA3. 11. 202210. 11. 2022Certifikované
$145 288–$177 320
Úroveň II
Sunnyvale, CA1. 11. 20228. 11. 2022Certifikované, následne stiahnuté
$145 288–$177 320
Úroveň II
Sunnyvale, CA25. 10. 20223. 11. 2022Certifikované, následne stiahnuté
$145 288–$177 320
Úroveň II
Sunnyvale, CA4. 10. 202210. 2. 2023Certifikované
$115 378–$145 725
Úroveň II
Sunnyvale, CA3. 4. 20201. 6. 2020Certifikované, následne stiahnuté

Iné pozície v Juniper Networks (US), Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).