Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Juniper Networks, Inc. › Software Engineer Staff

Software Engineer Staff v Juniper Networks, Inc.: Mzdy H-1B

126 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Engineer Staff v Juniper Networks, Inc.. Medián ponúkanej základnej mzdy $169 240; stredná polovica $157 206–$187 320.

Žiadosti (LCA)126
Medián ponúkaného platu$169 240
Stredná časť platov$157 206–$187 320
10.–90. percentil$141 378–$192 941

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202364$167 149
FY202427$172 931
FY202535$172 931

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$149 365–$187 741
Úroveň I
Sunnyvale, CA17. 9. 202518. 3. 2026Certifikované
$226 138–$264 514
Úroveň III
Cupertino, CA15. 9. 202512. 3. 2026Certifikované
$187 741–$226 138
Úroveň II
Sunnyvale, CA12. 9. 20256. 3. 2026Certifikované
$226 138–$264 514
Úroveň III
Sunnyvale, CA29. 8. 20256. 2. 2026Certifikované
$149 365–$187 741
Úroveň I
Sunnyvale, CA27. 8. 202525. 1. 2026Certifikované
$187 741–$226 138
Úroveň II
Sunnyvale, CA24. 7. 202522. 1. 2026Certifikované
$186 056–$218 171
Úroveň III
Sunnyvale, CA16. 7. 202511. 8. 2025Certifikované
$149 365–$187 741
Úroveň I
Sunnyvale, CA1. 7. 202531. 12. 2025Certifikované
$199 534–$226 158
Úroveň III
Sunnyvale, CA30. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$172 931–$209 370
Úroveň II
Sunnyvale, CA28. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$172 931–$199 534
Úroveň II
Sunnyvale, CA28. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$199 534–$226 158
Úroveň III
Sunnyvale, CA23. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$199 534–$226 158
Úroveň III
Sunnyvale, CA21. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$199 534–$226 158
Úroveň III
Sunnyvale, CA20. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$164 154–$194 875
Úroveň III
Sunnyvale, CA20. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$199 534–$226 158
Úroveň III
Sunnyvale, CA15. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$147 846–$172 744
Úroveň III
Westford, MA14. 5. 202517. 10. 2025Certifikované
$172 931–$199 534
Úroveň II
Sunnyvale, CA13. 5. 20258. 10. 2025Certifikované
$199 534–$226 158
Úroveň III
Sunnyvale, CA7. 5. 20251. 10. 2025Certifikované
$172 931–$199 534
Úroveň II
Sunnyvale, CA30. 4. 20258. 7. 2025Certifikované
$151 091–$178 006
Úroveň II
Sunnyvale, CA25. 4. 20251. 9. 2025Certifikované
$199 534–$226 158
Úroveň III
Sunnyvale, CA20. 2. 202520. 6. 2025Certifikované
$172 931–$199 534
Úroveň II
Sunnyvale, CA7. 2. 20257. 8. 2025Certifikované
$172 931–$199 534
Úroveň II
Sunnyvale, CA22. 1. 20259. 5. 2025Certifikované
$164 154–$194 875
Úroveň III
Sunnyvale, CA7. 1. 202518. 4. 2025Certifikované
$149 760–$203 500
Úroveň IV
Suwanee, GA30. 12. 202430. 5. 2025Certifikované
$146 307–$172 931
Úroveň I
Sunnyvale, CA10. 12. 202411. 6. 2025Certifikované
$172 931–$199 534
Úroveň II
Sunnyvale, CA22. 11. 202422. 5. 2025Certifikované
$172 931–$199 534
Úroveň II
Sunnyvale, CA15. 10. 202411. 4. 2025Certifikované
$172 931–$199 534
Úroveň II
Sunnyvale, CA19. 9. 20243. 1. 2025Certifikované
$199 534–$226 158
Úroveň III
Cupertino, CA12. 9. 202423. 9. 2024Certifikované, následne stiahnuté
$172 931–$199 534
Úroveň II
Sunnyvale, CA9. 9. 202410. 3. 2025Certifikované
$176 134–$204 263
Úroveň IV
Irvine, CA27. 8. 202431. 1. 2025Certifikované
$146 307–$172 931
Úroveň I
Sunnyvale, CA17. 7. 202416. 1. 2025Certifikované
$183 726–$226 325
Úroveň III
Sunnyvale, CA28. 6. 202421. 11. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA20. 6. 202420. 9. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA10. 6. 20246. 12. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA20. 5. 202416. 11. 2024Certifikované, následne stiahnuté
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA7. 5. 202425. 8. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA2. 5. 20241. 10. 2024Certifikované
$157 643–$205 700
Úroveň IV
Westford, MA1. 5. 202413. 5. 2024Certifikované
$135 283–$184 662
Úroveň I
Sunnyvale, CA26. 4. 202417. 10. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA22. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$142 002–$179 520
Úroveň IV
Cumming, GA15. 4. 202413. 10. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA10. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$135 283–$184 662
Úroveň I
Sunnyvale, CA10. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Cupertino, CA8. 3. 20241. 4. 2024Certifikované
$135 283–$184 662
Úroveň I
Sunnyvale, CA6. 3. 202425. 8. 2024Certifikované, následne stiahnuté
$141 107–$183 726
Úroveň II
Sunnyvale, CA5. 3. 202427. 8. 2024Certifikované
$135 304–$157 643
Úroveň III
Westford, MA20. 2. 202419. 8. 2024Certifikované
$135 283–$184 662
Úroveň I
Sunnyvale, CA9. 1. 20241. 6. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA2. 1. 202421. 6. 2024Certifikované
$135 283–$184 662
Úroveň I
Sunnyvale, CA21. 12. 20231. 6. 2024Certifikované
$145 073–$175 064Sunnyvale, CA7. 12. 20235. 5. 2024Certifikované
$145 073–$175 064Cupertino, CA7. 12. 20231. 6. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA11. 10. 202328. 1. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA7. 9. 202325. 1. 2024Certifikované
$143 224–$172 854Sunnyvale, CA1. 9. 202326. 2. 2024Certifikované
$184 662–$234 062
Úroveň II
Sunnyvale, CA1. 9. 202322. 2. 2024Certifikované
$135 283–$184 662
Úroveň I
Sunnyvale, CA14. 8. 202310. 10. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA6. 6. 202315. 7. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA23. 5. 202315. 7. 2023Certifikované
$141 003–$179 947
Úroveň IV
New Hill, NC19. 5. 202316. 11. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Cupertino, CA14. 4. 20239. 9. 2023Certifikované
$192 941–$242 000
Úroveň IV
Cupertino, CA12. 4. 202324. 4. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA5. 4. 20234. 8. 2023Certifikované
$171 330–$253 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA3. 4. 202317. 4. 2023Certifikované
$138 590–$164 050
Úroveň III
Sunnyvale, CA3. 4. 20234. 8. 2023Certifikované
$141 378–$167 149
Úroveň II
Sunnyvale, CA28. 3. 202328. 7. 2023Certifikované
$192 941–$214 500
Úroveň IV
Sunnyvale, CA28. 3. 202310. 4. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA16. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$192 941–$225 500
Úroveň IV
Sunnyvale, CA16. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$192 941–$228 800
Úroveň IV
Sunnyvale, CA15. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA14. 3. 202324. 7. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA10. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$164 050–$225 500
Úroveň IV
Sunnyvale, CA9. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA9. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$192 941–$217 800
Úroveň IV
Sunnyvale, CA9. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$192 941–$213 400
Úroveň IV
Sunnyvale, CA8. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$192 941–$214 500
Úroveň IV
Sunnyvale, CA8. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA7. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA7. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$192 941–$218 020
Úroveň IV
Sunnyvale, CA7. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA7. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA7. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$141 378–$167 149
Úroveň II
Sunnyvale, CA6. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$192 941–$219 252
Úroveň IV
Sunnyvale, CA6. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$192 941–$225 500
Úroveň IV
Sunnyvale, CA1. 3. 20231. 6. 2023Certifikované
$164 050–$192 129
Úroveň IV
Sunnyvale, CA23. 2. 20231. 6. 2023Certifikované
$157 061–$209 000
Úroveň IV
Fairfax, VA22. 2. 20236. 3. 2023Certifikované
$164 050–$195 129
Úroveň IV
Sunnyvale, CA17. 2. 20231. 6. 2023Certifikované
$164 050–$196 350
Úroveň IV
Sunnyvale, CA16. 2. 20231. 6. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$192 941–$222 200
Úroveň IV
Sunnyvale, CA15. 2. 20231. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA14. 2. 20231. 6. 2023Certifikované
$150 197–$192 500
Úroveň IV
Westford, MA13. 2. 20231. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA10. 2. 20231. 6. 2023Certifikované
$164 050–$195 800
Úroveň IV
Sunnyvale, CA7. 2. 202320. 2. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA6. 2. 202320. 2. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA30. 1. 202331. 7. 2023Certifikované
$192 941–$239 800
Úroveň IV
Sunnyvale, CA25. 1. 20236. 2. 2023Certifikované
$192 941–$218 020
Úroveň IV
Sunnyvale, CA24. 1. 202315. 7. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA24. 1. 202317. 6. 2023Certifikované
$192 941–$231 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA19. 1. 202330. 1. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$192 941–$231 000
Úroveň IV
Cupertino, CA18. 1. 202330. 1. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$192 941–$218 020
Úroveň IV
Sunnyvale, CA17. 1. 202330. 1. 2023Certifikované
$192 941–$261 800
Úroveň IV
Sunnyvale, CA9. 1. 202323. 1. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$141 378–$167 149
Úroveň II
Sunnyvale, CA9. 1. 20231. 6. 2023Certifikované
$192 941–$247 500
Úroveň IV
Sunnyvale, CA23. 12. 202230. 1. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA15. 12. 202226. 12. 2022Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA13. 12. 20221. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA7. 12. 20221. 6. 2023Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA1. 12. 20221. 6. 2023Certifikované
$192 941–$231 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA10. 10. 202218. 10. 2022Certifikované
$151 902–$177 341
Úroveň III
Sunnyvale, CA10. 10. 202224. 10. 2022Certifikované
$192 941–$225 500
Úroveň IV
Cupertino, CA7. 10. 202224. 10. 2022Certifikované
$167 149–$192 941
Úroveň III
Sunnyvale, CA26. 9. 20226. 3. 2023Certifikované
$184 080–$209 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA17. 5. 202231. 5. 2022Certifikované, následne stiahnuté
$184 080–$231 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA26. 4. 20229. 5. 2022Certifikované, následne stiahnuté
$125 445–$195 800
Úroveň IV
Lisle, IL22. 3. 20224. 4. 2022Certifikované, následne stiahnuté
$184 080–$207 093
Úroveň IV
Sunnyvale, CA10. 3. 20221. 6. 2022Certifikované, následne stiahnuté
$142 438–$168 834
Úroveň III
Sunnyvale, CA10. 3. 20221. 6. 2022Certifikované, následne stiahnuté
$184 080–$209 000
Úroveň IV
Sunnyvale, CA10. 3. 20221. 6. 2022Certifikované, následne stiahnuté
$184 080–$214 500
Úroveň IV
Sunnyvale, CA10. 11. 202122. 11. 2021Certifikované, následne stiahnuté
$162 510–$198 000
Úroveň IV
Redmond, WA7. 9. 202120. 9. 2021Certifikované, následne stiahnuté
$145 725–$170 872
Úroveň III
Sunnyvale, CA8. 1. 20211. 6. 2021Certifikované, následne stiahnuté
$145 725–$170 872
Úroveň III
Sunnyvale, CA6. 7. 20204. 9. 2020Certifikované, následne stiahnuté

Software Engineer Staff u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v Juniper Networks, Inc.

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).