Domov › Zamestnávatelia › Kairos Technologies, Inc › Software Engineer
Software Engineer v Kairos Technologies, Inc: Mzdy H-1B
16 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Engineer v Kairos Technologies, Inc. Medián ponúkanej základnej mzdy $84 094; stredná polovica $82 089–$101 194.
Žiadosti (LCA)16
Medián ponúkaného platu$84 094
Stredná časť platov$82 089–$101 194
10.–90. percentil$79 768–$105 997
Podľa fiskálneho roku
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $79 768 |
| FY2024 | 5 | $101 192 |
| FY2025 | 7 | $84 094 |
Žiadosti
| Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $97 614 Úroveň I | New Britain, CT | 19. 6. 2025 | 27. 6. 2025 | Certifikované |
| $84 094–$84 100 Úroveň I | Irving, TX | 17. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $84 094–$84 100 Úroveň I | Irving, TX | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $84 094–$84 100 Úroveň I | Irving, TX | 16. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Irving, TX | 14. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| $105 997–$106 000 Úroveň II | Champaign, IL | 14. 4. 2025 | 21. 4. 2025 | Certifikované |
| $84 094–$84 100 Úroveň I | Irving, TX | 29. 1. 2025 | 1. 2. 2025 | Certifikované |
| $181 272–$182 000 Úroveň III | Dublin, CA | 6. 10. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikované |
| $82 056–$82 100 Úroveň I | Irving, TX | 29. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| $101 200 Úroveň II | Irving, TX | 29. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| $82 100 Úroveň I | Irving, TX | 29. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| $101 192–$101 200 Úroveň II | Irving, TX | 27. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| $82 056–$82 100 Úroveň I | Irving, TX | 18. 9. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikované |
| $77 480–$78 000 Úroveň I | Minneapolis, MN | 25. 5. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikované |
| $77 480 Úroveň I | Minneapolis, MN | 15. 5. 2023 | 20. 5. 2023 | Certifikované |
| $98 904–$98 910 Úroveň II | Dallas, TX | 30. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikované |
Software Engineer u všetkých zamestnávateľov →
Iné pozície v Kairos Technologies, Inc
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).