Domov › Zamestnávatelia › Kanini Software Solutions, Inc.
Kanini Software Solutions, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Kanini Software Solutions, Inc. podal 24 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 24. Medián ponúkanej mzdy: $132 500.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Kanini Software Solutions, Inc. víza H-1B?
Kanini Software Solutions, Inc. podal 24 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 11. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Solution Architect | 3 | $182 000 |
| Full Stack Software Engineer | 3 | $104 000 |
| Test Architect | 2 | $145 000 |
| Engagement Manager | 2 | $136 500 |
| Senior Developer / Junior Architect | 2 | $110 000 |
| Automation Architect | 2 | $123 000 |
| Global Services Delivery Manager | 1 | $200 000 |
| .NET Senior Developer | 1 | $151 000 |
| Director, Delivery Services | 1 | $142 500 |
| Senior Technical Lead | 1 | $130 000 |
| Data Solution Architecture & Delivery Lead | 1 | $175 000 |
| Services Delivery Manager | 1 | $105 000 |
| Full Stack Developer | 1 | $118 000 |
| Data Developer/Scientist | 1 | $110 000 |
| Business Analyst (Healthcare) | 1 | $138 000 |
| Data Engineer/Scientist | 1 | $104 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $172 500 |
| FY2024 | 7 | $142 500 |
| FY2025 | 6 | $120 500 |
| FY2026 | 9 | $123 000 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)62 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)12 %
- Úroveň III (skúsený)4 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)21 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers14
- Software Quality Assurance Analysts and Testers4
- Data Scientists3
- Computer and Information Systems Managers2
- Computer Systems Engineers/Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Engineer/Scientist | $104 000–$106 000 Úroveň I | Nashville, TN | 11. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Senior Developer / Junior Architect | $110 000–$112 000 Úroveň I | Nashville, TN | 10. 6. 2026 | 17. 11. 2026 | Certifikované |
| Full Stack Software Engineer | $125 000–$127 000 Úroveň I | Nashville, TN | 3. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Full Stack Software Engineer | $85 000–$87 000 Úroveň I | Nashville, TN | 26. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Full Stack Software Engineer | $104 000–$106 000 Úroveň I | Nashville, TN | 22. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Test Architect | $145 000–$149 000 Úroveň IV | Nashville, TN | 13. 1. 2026 | 6. 7. 2026 | Certifikované |
| Solution Architect | $182 000–$187 000 E-3 · Úroveň II | Nashville, TN | 3. 12. 2025 | 28. 1. 2026 | Certifikované |
| Solution Architect | $182 000–$187 000 E-3 · Úroveň II | Nashville, TN | 6. 11. 2025 | 28. 1. 2026 | Certifikované |
| Automation Architect | $123 000–$127 000 Úroveň I | Nashille, TN | 24. 9. 2025 | 29. 9. 2025 | Certifikované |
| Engagement Manager | $138 000–$142 000 Úroveň I | Nashville, TN | 4. 9. 2025 | 21. 2. 2026 | Certifikované |
| Business Analyst (Healthcare) | $138 000–$142 000 Úroveň I | Nashville, TN | 29. 8. 2025 | 2. 9. 2025 | Certifikované |
| Full Stack Developer | $118 000–$123 000 Úroveň I | Nashville, TN | 4. 6. 2025 | 23. 6. 2025 | Certifikované |
| Automation Architect | $123 000–$127 000 Úroveň I | Nashville, TN | 3. 6. 2025 | 16. 6. 2025 | Certifikované |
| Data Developer/Scientist | $110 000–$120 000 Úroveň I | Nashville, TN | 7. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Services Delivery Manager | $105 000–$110 000 Úroveň I | Nashville, TN | 9. 12. 2024 | 6. 6. 2025 | Certifikované |
| Senior Developer / Junior Architect | $110 000–$115 000 Úroveň I | Nashville, TN | 3. 9. 2024 | 23. 1. 2025 | Certifikované |
| Senior Technical Lead | $130 000–$132 000 Úroveň III | Land O Lakes, FL | 17. 5. 2024 | 27. 5. 2024 | Certifikované |
| Data Solution Architecture & Delivery Lead | $175 000–$180 000 Úroveň I | Nashville, TN | 26. 3. 2024 | 5. 4. 2024 | Certifikované |
| Director, Delivery Services | $142 500–$147 500 Úroveň IV | Nashville, TN | 31. 1. 2024 | 20. 7. 2024 | Certifikované |
| Solution Architect | $170 000–$176 000 E-3 · Úroveň II | Nashville, TN | 8. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikované |
| .NET Senior Developer | $151 000–$156 000 Úroveň IV | Nashville, TN | 29. 11. 2023 | 27. 5. 2024 | Certifikované |
| Engagement Manager | $135 000–$145 000 Úroveň I | Nashville, TN | 6. 10. 2023 | 30. 10. 2023 | Certifikované |
| Test Architect | $145 000–$147 500 Úroveň IV | Nashville, TN | 29. 6. 2023 | 7. 7. 2023 | Certifikované |
| Global Services Delivery Manager | $200 000–$205 000 Úroveň IV | Nashville, TN | 4. 11. 2022 | 10. 3. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).