Domov › Zamestnávatelia › Kyruus, Inc.
Kyruus, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Kyruus, Inc. podal 10 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 10. Medián ponúkanej mzdy: $156 750.
Sponzoruje Kyruus, Inc. víza H-1B?
Kyruus, Inc. podal 10 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 4. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Manager, Engineering | 3 | $158 500 |
| Senior Software Engineer | 1 | $140 000 |
| Staff Engineer | 1 | $160 000 |
| Senior Staff Infrastructure Security Engineer | 1 | $165 000 |
| Software Development Engineer | 1 | $135 000 |
| Software Development Engineer/ETL Developer | 1 | $155 000 |
| Incident Response Manager | 1 | $130 000 |
| Senior Data Engineer | 1 | $108 846 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 3 | $158 500 |
| FY2024 | 5 | $155 000 |
| FY2025 | 2 | $119 423 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
- Software Developers4
- Computer and Information Systems Managers3
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Information Security Analysts1
- Database Architects1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Data Engineer | $108 846–$156 000 Úroveň I | Malden, MA | 17. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Incident Response Manager | $130 000–$170 000 Úroveň III | Prosper, TX | 30. 9. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikované |
| Senior Software Engineer | $140 000–$150 000 Úroveň IV | Carrollton, TX | 17. 10. 2023 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Staff Engineer | $160 000–$180 000 Úroveň IV | Portland, OR | 12. 10. 2023 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Senior Staff Infrastructure Security Engineer | $165 000–$185 000 Úroveň IV | Durham, NC | 12. 10. 2023 | 27. 11. 2023 | Certifikované |
| Software Development Engineer | $135 000–$155 000 Úroveň III | Carrollton, TX | 10. 10. 2023 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Software Development Engineer/ETL Developer | $155 000–$170 000 Úroveň IV | Portland, OR | 10. 10. 2023 | 1. 4. 2024 | Certifikované |
| Manager, Engineering | $158 500–$165 000 Úroveň III | Portland, OR | 22. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikované |
| Manager, Engineering | $158 500–$165 000 Úroveň III | Portland, OR | 6. 9. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikované |
| Manager, Engineering | $158 500–$165 000 Úroveň III | Portland, OR | 29. 8. 2023 | 11. 9. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).