Domov › Zamestnávatelia › Kyyba Tech Inc.
Kyyba Tech Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Kyyba Tech Inc. podal 51 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 49. Medián ponúkanej mzdy: $113 000.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Kyyba Tech Inc. víza H-1B?
Kyyba Tech Inc. podal 51 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 18. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Kyyba Tech Inc.: 6 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Java Developer | 6 | $117 062 |
| J2EE Full Stack Developer | 5 | $74 651 |
| Business Analyst | 4 | $120 000 |
| Java Full Stack Developer | 4 | $115 000 |
| Salesforce Solution Architect | 3 | $312 000 |
| Full Stack Java Developer | 3 | $116 480 |
| Product Owner | 3 | $119 600 |
| Business Solution Architect | 2 | $125 000 |
| Software Developer | 2 | $89 593 |
| Mobile Developer | 2 | $96 500 |
| Software Engineer | 1 | $66 186 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $62 400 |
| SQA Engineer | 1 | $87 000 |
| SOC Engineer | 1 | $104 000 |
| Senior Java Full Stack Developer | 1 | $133 390 |
| Application Developer | 1 | $66 186 |
| Jr. Engineer | 1 | $65 187 |
| Technical Project Manager | 1 | $115 000 |
| IT Business Analyst | 1 | $80 000 |
| UX Designer | 1 | $75 000 |
| Manual Test Engineer | 1 | $71 000 |
| Technical Architect | 1 | $112 000 |
| Software/Test Automation Architect | 1 | $120 000 |
| Web Software Developer | 1 | $125 000 |
| Full Stack Architect | 1 | $140 000 |
| JavaScript Developer | 1 | $85 000 |
| Data Analyst | 1 | $62 400 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 14 | $94 702 |
| FY2024 | 12 | $112 500 |
| FY2025 | 18 | $114 400 |
| FY2026 | 7 | $116 480 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)31 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)49 %
- Úroveň III (skúsený)12 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)8 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Farmington Hills, MI29
- Boston, MA6
- Quincy, MA4
- Tampa, FL3
- Dallas, TX2
- Linthicum Heights, MD2
- Newark, CA1
- Addison, TX1
- Prosper, TX1
- Ste 130, MI1
- San Antonio, TX1
Povolania
- Software Developers21
- Computer Systems Engineers/Architects13
- Business Intelligence Analysts5
- Data Scientists4
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Software Developers, Applications2
- Database Architects2
- Industrial Engineers1
- Web and Digital Interface Designers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| J2EE Full Stack Developer | $85 000 Úroveň I | Farmington Hills, MI | 18. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Java Developer | $107 557 Úroveň I | Quincy, MA | 27. 1. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikované |
| Full Stack Java Developer | $116 480 E-3 · Úroveň I | San Antonio, TX | 11. 12. 2025 | 18. 12. 2025 | Certifikované |
| Business Solution Architect | $125 000 Úroveň III | Farmington Hills, MI | 6. 11. 2025 | 13. 11. 2025 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $115 000 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 30. 9. 2025 | 31. 1. 2026 | Certifikované |
| Product Owner | $123 760 Úroveň II | Tampa, FL | 6. 6. 2025 | 25. 6. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Mobile Developer | $98 000 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 23. 5. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikované |
| J2EE Full Stack Developer | $130 000 Úroveň III | Farmington Hills, MI | 23. 5. 2025 | 2. 6. 2025 | Certifikované |
| Product Owner | $119 600 Úroveň II | Tampa, FL | 22. 5. 2025 | 11. 6. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Mobile Developer | $95 000 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 21. 5. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikované |
| Business Analyst | $95 000 Úroveň I | Quincy, MA | 15. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| JavaScript Developer | $85 000 Úroveň I | Farmington Hills, MI | 8. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikované |
| Java Developer | $117 062 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 19. 2. 2025 | 5. 3. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Java Developer | $117 062 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 18. 2. 2025 | 5. 3. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Web Software Developer | $125 000 Úroveň II | Boston, MA | 11. 2. 2025 | 24. 2. 2025 | Certifikované |
| Full Stack Architect | $140 000 Úroveň III | Farmington Hills, MI | 31. 12. 2024 | 3. 4. 2025 | Certifikované |
| Java Full Stack Developer | $123 000 Úroveň III | Ste 130, MI | 26. 12. 2024 | 3. 4. 2025 | Certifikované |
| Product Owner | $112 320 Úroveň II | Tampa, FL | 24. 12. 2024 | 13. 1. 2025 | Certifikované |
| Salesforce Solution Architect | $312 000 Úroveň IV | Prosper, TX | 12. 12. 2024 | 30. 12. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Java Developer | $98 072 Úroveň I | Quincy, MA | 25. 11. 2024 | 9. 12. 2024 | Certifikované |
| Full Stack Java Developer | $116 480 E-3 · Úroveň I | Linthicum Heights, MD | 1. 10. 2024 | 14. 10. 2024 | Certifikované |
| Technical Architect | $112 000 Úroveň II | Boston, MA | 9. 9. 2024 | 16. 9. 2024 | Certifikované |
| Full Stack Java Developer | $116 480 E-3 · Úroveň I | Linthicum Heights, MD | 3. 7. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Java Developer | $120 000 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 10. 6. 2024 | 20. 6. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| IT Business Analyst | $80 000 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| UX Designer | $75 000 Úroveň I | Farmington Hills, MI | 23. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Manual Test Engineer | $71 000 Úroveň I | Farmington Hills, MI | 15. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $113 000 Úroveň II | Boston, MA | 26. 2. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Technical Project Manager | $115 000 Úroveň II | Quincy, MA | 20. 2. 2024 | 11. 3. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Salesforce Solution Architect | $312 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 15. 2. 2024 | 3. 3. 2024 | Certifikované |
| Salesforce Solution Architect | $312 000 Úroveň IV | Dallas, TX | 14. 2. 2024 | 3. 3. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| J2EE Full Stack Developer | $74 651 Úroveň I | Farmington Hills, MI | 13. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| J2EE Full Stack Developer | $74 651 Úroveň I | Farmington Hills, MI | 13. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Java Full Stack Developer | $133 390 Úroveň III | Farmington Hills, MI | 24. 4. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikované |
| Business Solution Architect | $125 000 Úroveň IV | Farmington Hills, MI | 20. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| SQA Engineer | $87 000 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 21. 3. 2023 | 3. 4. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Java Developer | $87 360 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 14. 2. 2023 | 22. 2. 2023 | Stiahnuté |
| Java Full Stack Developer | $115 000 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 19. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikované |
| SOC Engineer | $104 000 Úroveň II | Newark, CA | 28. 12. 2022 | 16. 1. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Java Full Stack Developer | $85 405 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 28. 12. 2022 | 6. 2. 2023 | Certifikované |
| Business Analyst | $120 000 Úroveň II | Boston, MA | 1. 11. 2022 | 8. 11. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Business Analyst | $120 000 Úroveň II | Boston, MA | 21. 10. 2022 | 7. 11. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Business Analyst | $120 000 Úroveň II | Boston, MA | 21. 10. 2022 | 7. 11. 2022 | Stiahnuté |
| Jr. Engineer | $65 187 Úroveň I | Addison, TX | 20. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Computer Systems Analyst | $62 400 Úroveň I | Farmington Hills, MI | 25. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Data Analyst | $62 400 Úroveň I | Farmington Hills, MI | 24. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $66 186 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 13. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| J2EE Full Stack Developer | $63 877 Úroveň I | Farmington Hills, MI | 13. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $66 186 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 13. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software/Test Automation Architect | $120 000 Úroveň III | Farmington Hills, MI | 5. 5. 2022 | 16. 5. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Application Developer | $66 186 Úroveň II | Farmington Hills, MI | 28. 4. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).