Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › L&T Technology Services Limited › Software Developer, Applications

Software Developer, Applications v L&T Technology Services Limited: Mzdy H-1B

43 žiadostí o pracovné podmienky pre pozíciu Software Developer, Applications v L&T Technology Services Limited. Medián ponúkanej základnej mzdy $98 000; stredná polovica $90 990–$101 679.

Žiadosti (LCA)43
Medián ponúkaného platu$98 000
Stredná časť platov$90 990–$101 679
10.–90. percentil$86 862–$106 461

Podľa fiskálneho roku

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202327$97 394
FY20244$95 278
FY20253$105 976
FY20265$98 000

Žiadosti

Základná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
$92 789–$102 789
Úroveň II
Peoria, IL8. 4. 202615. 4. 2026Certifikované
$105 037–$115 000Irvine, CA26. 3. 20262. 4. 2026Certifikované
$96 054–$106 000East Syracuse, NY9. 2. 202616. 2. 2026Certifikované
$98 000–$108 000
Úroveň II
Pittsford, NY23. 12. 202515. 6. 2026Certifikované
$101 358–$111 000
Úroveň II
Omaha, NE3. 11. 202514. 4. 2026Certifikované
$105 976–$115 000
Úroveň II
Houston, TX21. 8. 202517. 9. 2025Certifikované
$108 307–$118 000Framingham, MA19. 6. 20251. 10. 2025Certifikované
$92 331–$102 000
Úroveň II
Coopersburg, PA30. 4. 20251. 9. 2025Certifikované
$121 762–$131 762Milpitas, CA20. 9. 202416. 11. 2024Certifikované
$99 000–$109 000
Úroveň II
Coopersburg, PA27. 8. 20244. 11. 2024Certifikované
$85 309–$95 000Milwaukee, WI30. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
$91 555–$101 000Chicago, IL30. 9. 20231. 10. 2023Certifikované
$97 394–$107 000Irvine, CA12. 9. 202319. 9. 2023Certifikované
$97 394–$107 000Irvine, CA12. 9. 202319. 9. 2023Certifikované
$121 222–$131 000
Úroveň II
Irvine, CA12. 9. 202319. 9. 2023Certifikované
$101 192–$111 000
Úroveň II
Plano, TX7. 9. 202314. 9. 2023Certifikované
$101 192–$111 000
Úroveň II
Plano, TX6. 9. 202322. 9. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$101 192–$111 000
Úroveň II
Plano, TX6. 9. 202313. 9. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$101 192–$111 000
Úroveň II
Plano, TX4. 9. 202311. 9. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$93 068–$103 000Plano, TX31. 8. 20237. 9. 2023Certifikované
$93 068–$103 000Plano, TX31. 8. 20237. 9. 2023Zamietnuté
$118 000–$128 000
Úroveň II
Carrollton, TX29. 8. 20235. 9. 2023Certifikované
$93 068–$103 000Plano, TX28. 8. 20234. 9. 2023Zamietnuté
$101 192–$111 000
Úroveň II
Plano, TX25. 8. 20231. 9. 2023Certifikované
$101 192–$111 000
Úroveň II
Plano, TX25. 8. 20231. 9. 2023Certifikované
$102 000–$112 000
Úroveň II
Omaha, NE16. 8. 202323. 8. 2023Certifikované
$106 000–$116 000
Úroveň II
Omaha, NE14. 8. 202321. 8. 2023Stiahnuté
$106 000–$116 000
Úroveň II
Omaha, NE14. 8. 202314. 8. 2023Stiahnuté
$88 646–$98 000East Syracuse, NY7. 8. 202311. 8. 2023Certifikované
$90 979–$100 000
Úroveň II
Peoria, IL24. 7. 202331. 7. 2023Certifikované
$91 000–$101 000Irvine, CA7. 7. 202314. 7. 2023Certifikované
$87 000–$97 000
Úroveň II
Pittsford, NY8. 6. 202315. 6. 2023Certifikované
$87 485–$97 000
Úroveň II
Coopersburg, PA6. 6. 202313. 6. 2023Certifikované
$88 540–$98 000Peoria, IL26. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$87 194–$97 000
Úroveň II
Cleveland, OH23. 5. 20231. 10. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$95 589–$105 000Littleton, MA16. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$100 493–$110 000Holtsville, NY12. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$85 473–$95 000Houston, TX9. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$86 312–$96 000Houston, TX2. 5. 20231. 10. 2023Certifikované
$85 473–$95 000Houston, TX27. 4. 20231. 10. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$106 000–$116 000
Úroveň II
Irvine, CA7. 4. 202314. 4. 2023Certifikované
$106 000–$116 000
Úroveň II
Irvine, CA31. 3. 20237. 4. 2023Certifikované, následne stiahnuté
$106 000–$116 000
Úroveň II
Philadelphia, PA27. 10. 20223. 11. 2022Certifikované

Software Developer, Applications u všetkých zamestnávateľov →

Iné pozície v L&T Technology Services Limited

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).