Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Lawrence Equipment, Inc.

Lawrence Equipment, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Lawrence Equipment, Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 6. Medián ponúkanej mzdy: $145 000.

Žiadosti (LCA)6
Certifikované6
Adresa zamestnávateľaSouth El Monte, CA
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$145 000
Stredná časť platov$142 355–$152 506
10.–90. percentil$118 622–$154 002

Sponzoruje Lawrence Equipment, Inc. víza H-1B?

Lawrence Equipment, Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 17. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Mechanical Engineer4$142 355
Mechatronics Engineer2$153 753

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20231—
FY20251$102 800
FY20264$148 753

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Mechatronics Engineer$155 000
Úroveň IV
South El Monte, CA17. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Mechanical Engineer$145 000
Úroveň IV
South El Monte, CA17. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Mechanical Engineer$142 355–$145 000
Úroveň IV
South El Monte, CA16. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Mechatronics Engineer$152 506–$155 000
Úroveň IV
South El Monte, CA16. 6. 20261. 10. 2026Certifikované
Mechanical Engineer$102 800
Úroveň II
South El Monte, CA12. 12. 20246. 2. 2025Certifikované
Mechanical Engineer—
Úroveň I
South El Monte, CA1. 12. 20222. 12. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).