Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › Libertytechhub Inc.

Libertytechhub Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring

Libertytechhub Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 6. Medián ponúkanej mzdy: $93 500.

Žiadosti (LCA)6
Certifikované6
Adresa zamestnávateľaNaperville, IL
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$93 500
Stredná časť platov$92 370–$99 394
10.–90. percentil$92 160–$107 411

Sponzoruje Libertytechhub Inc. víza H-1B?

Libertytechhub Inc. podal 6 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 11. 4. 2025. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Data Engineer3$94 000
SQL Programmer2$92 160
Full Stack Java Developer1$101 192

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY20231$113 630
FY20241$101 192
FY20254$92 580

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Data Engineer$93 000–$93 001
Úroveň II
Bentonville, AR11. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
Data Engineer$94 000–$94 001
Úroveň II
Bentonville, AR11. 4. 20251. 10. 2025Certifikované
SQL Programmer$92 160–$92 161
Úroveň II
Oaks, PA20. 12. 202420. 12. 2024Certifikované
SQL Programmer$92 160–$92 161
Úroveň II
Oaks, PA10. 12. 202416. 12. 2024Certifikované
Full Stack Java Developer$101 192–$101 193
Úroveň II
Irving, TX18. 4. 20241. 10. 2024Certifikované
Data Engineer$113 630–$113 631
Úroveň II
La Crescenta, CA18. 8. 20231. 10. 2023Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).