Domov › Zamestnávatelia › Loring Consulting Engineers, Inc.
Loring Consulting Engineers, Inc.: Mzdy H-1B a sponzoring
Loring Consulting Engineers, Inc. podal 19 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 18. Medián ponúkanej mzdy: $110 484.
Sponzoruje Loring Consulting Engineers, Inc. víza H-1B?
Loring Consulting Engineers, Inc. podal 19 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 29. 5. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Loring Consulting Engineers, Inc.: 5 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Electrical Engineer | 8 | $110 968 |
| Mechanical Engineer | 6 | $112 500 |
| Technology Design Engineer | 4 | $102 426 |
| Energy Engineer | 1 | $145 000 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $80 000 |
| FY2024 | 12 | $110 000 |
| FY2025 | 3 | $125 000 |
| FY2026 | 3 | $109 926 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
- Úroveň I (začiatočník)11 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)53 %
- Úroveň III (skúsený)26 %
- Úroveň IV (plne kompetentný)11 %
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
Povolania
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Technology Design Engineer | $104 853–$115 000 Úroveň II | Parsippany, NJ | 29. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikované |
| Electrical Engineer | $115 000–$116 550 Úroveň II | Princeton, NJ | 24. 12. 2025 | 11. 1. 2026 | Certifikované |
| Electrical Engineer | $115 000–$116 550 Úroveň II | Princeton, NJ | 24. 12. 2025 | 1. 1. 2026 | Stiahnuté |
| Mechanical Engineer | $125 000–$145 000 Úroveň III | New York, NY | 10. 7. 2025 | 26. 8. 2025 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $140 000–$155 000 Úroveň IV | New York, NY | 8. 7. 2025 | 2. 10. 2025 | Certifikované |
| Technology Design Engineer | $125 000–$145 000 Úroveň III | New York, NY | 16. 6. 2025 | 30. 6. 2025 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $94 500–$110 000 Úroveň II | New York, NY | 22. 8. 2024 | 29. 11. 2024 | Certifikované |
| Electrical Engineer | $110 968–$115 000 Úroveň II | Washington, DC | 15. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Electrical Engineer | $110 968–$115 000 Úroveň II | Washington, DC | 14. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Electrical Engineer | $110 968–$115 000 Úroveň II | Washington, DC | 14. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Electrical Engineer | $90 293–$110 000 Úroveň II | New York, NY | 24. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $75 000–$85 000 Úroveň I | New York, NY | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Electrical Engineer | $110 000–$120 000 Úroveň III | Princeton, NJ | 3. 5. 2024 | 6. 8. 2024 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $110 000–$120 000 Úroveň III | New York, NY | 3. 5. 2024 | 31. 7. 2024 | Certifikované |
| Energy Engineer | $145 000–$165 000 Úroveň IV | New York, NY | 25. 4. 2024 | 28. 7. 2024 | Certifikované |
| Electrical Engineer | $100 000–$120 000 Úroveň II | Princeton, NJ | 25. 4. 2024 | 26. 7. 2024 | Certifikované |
| Technology Design Engineer | $100 000–$115 000 Úroveň II | New York, NY | 24. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikované |
| Mechanical Engineer | $115 000–$135 000 Úroveň III | New York, NY | 10. 10. 2023 | 23. 10. 2023 | Certifikované |
| Technology Design Engineer | $80 000–$90 000 Úroveň I | New York, NY | 14. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).