Domov › Zamestnávatelia › Lorven Group Inc
Lorven Group Inc: Mzdy H-1B a sponzoring
Lorven Group Inc podal 51 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 50. Medián ponúkanej mzdy: $85 572.
Závislý zamestnávateľ H-1B má vysoký podiel pracovníkov H-1B (napr. 15 % alebo viac z pracovnej sily 51 a viac) a musí dodržiavať dodatočné pravidlá proti vytláčaniu amerických pracovníkov.
Sponzoruje Lorven Group Inc víza H-1B?
Lorven Group Inc podal 51 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 23. 6. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.
Žiadosti o zelenú kartu (PERM) v Lorven Group Inc: 12 →
Mzdy podľa názvu pozície
| Pracovná pozícia | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 13 | $82 056 |
| Software Engineer | 6 | $94 037 |
| .Net Developer | 4 | $89 253 |
| Java Developer | 4 | $75 795 |
| Applications Developer | 4 | $75 795 |
| Senior Software Architect | 3 | $156 000 |
| Application Developer | 3 | $75 795 |
| Salesforce Developer | 2 | $87 070 |
| Net Suite Developer | 2 | $96 866 |
| Full Stack .NET Software Developer | 1 | $87 402 |
| Software Engineer (DevOps Engineer) | 1 | $85 738 |
| QA Analyst | 1 | $81 099 |
| System Analyst | 1 | $75 816 |
| Technical Analyst | 1 | $75 192 |
| Database Developer | 1 | $81 266 |
| Software Developer 2 | 1 | $98 301 |
| Sr. Data Engineer | 1 | $104 000 |
| DevOps Engineer | 1 | $85 842 |
| NetSuite Developer | 1 | $114 754 |
Žiadosti podľa fiškálneho roka
| Fiskálny rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 10 | $90 522 |
| FY2024 | 14 | $81 661 |
| FY2025 | 25 | $81 099 |
| FY2026 | 2 | $103 668 |
Úrovne prevládajúcej mzdy
Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.
Kde sa nachádzajú pozície
- Houston, TX15
- Katy, TX7
- Charlotte, NC5
- Las Vegas, NV4
- Somerset, NJ2
- Tampa, FL2
- Austin, TX2
- Issaquah, WA2
- Kansas City, MO1
- Fulshear, TX1
- Apex, NC1
- Irving, TX1
- Cedar Park, TX1
- San Antonio, TX1
- Jersey City, NJ1
- Norcross, GA1
- Waxhaw, NC1
- Juno Beach, FL1
- Aubrey, TX1
- Liberty Hill, TX1
Povolania
- Software Developers25
- Software Developers, Applications18
- Computer Systems Engineers/Architects7
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
Najnovšie žiadosti
| Pracovná pozícia | Základná mzda | Lokalita | Podané | Dátum začiatku | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| NetSuite Developer | $114 754 Úroveň II | Liberty Hill, TX | 23. 6. 2026 | 30. 6. 2026 | Certifikované |
| Software Engineer | $92 581 Úroveň II | Aubrey, TX | 29. 4. 2026 | 6. 5. 2026 | Certifikované |
| .Net Developer | $101 109 Úroveň II | Juno Beach, FL | 30. 6. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikované |
| Sr. Data Engineer | $104 000 Úroveň III | Waxhaw, NC | 12. 2. 2025 | 19. 2. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $110 635 Úroveň I | Issaquah, WA | 6. 2. 2025 | 13. 2. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $103 210 Úroveň II | Houston, TX | 27. 1. 2025 | 3. 2. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $110 635 Úroveň I | Issaquah, WA | 27. 1. 2025 | 3. 2. 2025 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Salesforce Developer | $92 000 Úroveň I | Norcross, GA | 16. 12. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikované |
| Software Developer | $91 645 Úroveň I | Charlotte, NC | 28. 8. 2024 | 3. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $84 157 Úroveň II | San Antonio, TX | 27. 8. 2024 | 3. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $95 493 Úroveň I | Jersey City, NJ | 19. 8. 2024 | 2. 9. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $96 866 Úroveň II | Cedar Park, TX | 15. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikované |
| Software Developer | $82 056 Úroveň I | Irving, TX | 21. 3. 2024 | 29. 3. 2024 | Certifikované |
| Software Engineer | $96 000 Úroveň III | Tampa, FL | 8. 2. 2024 | 15. 3. 2024 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $76 794 Úroveň I | Houston, TX | 5. 1. 2024 | 15. 1. 2024 | Certifikované |
| Database Developer | $81 266 Úroveň II | Charlotte, NC | 22. 11. 2023 | 29. 11. 2023 | Certifikované |
| Software Developer | $76 794 Úroveň I | Houston, TX | 20. 11. 2023 | 27. 11. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer 2 | $98 301 Úroveň II | Katy, TX | 6. 10. 2023 | 1. 11. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| .Net Developer | $89 253 Úroveň I | Somerset, NJ | 6. 9. 2023 | 13. 9. 2023 | Certifikované |
| Full Stack .NET Software Developer | $87 402 Úroveň II | Kansas City, MO | 28. 8. 2023 | 4. 9. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer (DevOps Engineer) | $85 738 Úroveň I | Charlotte, NC | 28. 8. 2023 | 4. 9. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| QA Analyst | $81 099 Úroveň II | Fulshear, TX | 25. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Engineer | $85 405 Úroveň III | Tampa, FL | 25. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| System Analyst | $75 816 Úroveň II | Apex, NC | 25. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| .Net Developer | $89 253 Úroveň I | Somerset, NJ | 25. 8. 2023 | 1. 9. 2023 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Net Suite Developer | $96 866 Úroveň II | Austin, TX | 3. 8. 2023 | 3. 8. 2023 | Certifikované |
| Technical Analyst | $75 192 Úroveň I | Las Vegas, NV | 25. 7. 2023 | 25. 7. 2023 | Certifikované |
| Net Suite Developer | $96 866 Úroveň II | Austin, TX | 18. 7. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Architect | $156 000 Úroveň II | Las Vegas, NV | 16. 2. 2023 | 20. 2. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Architect | $156 000 Úroveň II | Las Vegas, NV | 9. 2. 2023 | 20. 2. 2023 | Certifikované |
| Senior Software Architect | $156 000 Úroveň II | Las Vegas, NV | 9. 2. 2023 | 20. 2. 2023 | Stiahnuté |
| Salesforce Developer | $82 139 Úroveň I | Katy, TX | 16. 11. 2022 | 5. 12. 2022 | Certifikované |
| Software Developer | $90 522 Úroveň II | Katy, TX | 30. 9. 2022 | 3. 10. 2022 | Certifikované |
| Java Developer | $92 685 Úroveň II | Katy, TX | 8. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| DevOps Engineer | $85 842 Úroveň II | Charlotte, NC | 3. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Application Developer | $75 795 Úroveň I | Katy, TX | 3. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Java Developer | $75 795 Úroveň I | Katy, TX | 2. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $85 842 Úroveň II | Charlotte, NC | 2. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 2. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Application Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 2. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Application Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Applications Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Applications Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| .Net Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Applications Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Java Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Java Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 1. 6. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Software Developer | $75 795 Úroveň I | Houston, TX | 31. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
| Applications Developer | $75 795 Úroveň I | Katy, TX | 27. 5. 2022 | 1. 10. 2022 | Certifikované, následne stiahnuté |
Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).