Údaje o mzde H1B

Domov › Zamestnávatelia › M3 GLOBAL Inc

M3 GLOBAL Inc: Mzdy H-1B a sponzoring

M3 GLOBAL Inc podal 30 žiadostí o pracovné podmienky pre víza H-1B a súvisiace víza vo fiškálnych rokoch 2023–2026; certifikovaných: 30. Medián ponúkanej mzdy: $101 192.

Žiadosti (LCA)30
Certifikované30
Adresa zamestnávateľaPlano, TX
Zamestnávateľ závislý na H-1BNie
Medián ponúkaného platu$101 192
Stredná časť platov$94 609–$101 192
10.–90. percentil$81 340–$112 923

Sponzoruje M3 GLOBAL Inc víza H-1B?

M3 GLOBAL Inc podal 30 žiadostí o pracovné podmienky vo fiškálnych rokoch 2023–2026, posledná bola podaná 19. 1. 2026. LCA je prvým krokom žiadosti o vízum H-1B, takže zamestnávateľ sponzoroval alebo pripravoval sponzoring pracovníkov H-1B; negarantuje to však sponzoring pre konkrétnu pozíciu. Skontrolujte vlastné pracovné ponuky zamestnávateľa.

Mzdy podľa názvu pozície

Pracovná pozíciaLCAMediánová mzda
Software Developer27$101 192
IT Project Manager2$77 366
Computer Systems Analyst1$74 901

Žiadosti podľa fiškálneho roka

Fiskálny rokLCAMediánová mzda
FY202312$100 048
FY202413$101 192
FY20252$67 600
FY20263$112 923

Úrovne prevládajúcej mzdy

Ministerstvo práce stanovuje štyri úrovne prevládajúcej mzdy pre každé povolanie a oblasť, od úrovne I (začiatočník) po úroveň IV (plne kompetentný). Zamestnávateľ vyberie úroveň, ktorá zodpovedá požiadavkám na pozíciu.

Kde sa nachádzajú pozície

Povolania

Najnovšie žiadosti

Pracovná pozíciaZákladná mzdaLokalitaPodanéDátum začiatkuStav
Software Developer$126 090
Úroveň II
McLean, VA19. 1. 202620. 1. 2026Certifikované
Software Developer$112 923
Úroveň II
Sandy Springs, GA1. 11. 20254. 11. 2025Certifikované
Software Developer$112 923
Úroveň II
McKinney, TX1. 11. 20254. 11. 2025Certifikované
Computer Systems Analyst$74 901
Úroveň II
Fort Wayne, IN2. 6. 20257. 6. 2025Certifikované
IT Project Manager$60 299
Úroveň II
Fort Wayne, IN15. 5. 202520. 5. 2025Certifikované
Software Developer$95 139
Úroveň II
Cincinnati, OH5. 8. 202430. 9. 2024Certifikované
Software Developer$82 056
Úroveň I
Plano, TX16. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$82 056
Úroveň I
Plano, TX16. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX16. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX16. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$82 056
Úroveň I
Plano, TX16. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$82 056
Úroveň I
Plano, TX16. 6. 20241. 10. 2024Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX10. 11. 202315. 11. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX14. 10. 202314. 10. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX14. 10. 202314. 10. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX14. 10. 202314. 10. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX14. 10. 202314. 10. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX14. 10. 202314. 10. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX11. 9. 202318. 9. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX11. 9. 202318. 9. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX11. 9. 202318. 9. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX11. 8. 202316. 8. 2023Certifikované
Software Developer$101 192
Úroveň II
Plano, TX10. 8. 202315. 8. 2023Certifikované
IT Project Manager$94 432
Úroveň III
Plano, TX17. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$98 904
Úroveň II
Plano, TX17. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$98 904
Úroveň II
Plano, TX17. 6. 20231. 10. 2023Certifikované
Software Developer$98 904
Úroveň II
Plano, TX13. 6. 202319. 6. 2023Certifikované
Software Developer$98 904
Úroveň II
Plano, TX24. 3. 202328. 3. 2023Certifikované
Software Developer$70 512
Úroveň I
San Antonio, TX12. 12. 202219. 12. 2022Certifikované
Software Developer$115 586
Úroveň I
Sunnyvale, CA12. 12. 202214. 12. 2022Certifikované

Mzdy predstavujú spodnú hranicu mzdy uvedenej v každej žiadosti, prepočítanú na ročnú sumu; štatistiky zahŕňajú iba certifikované žiadosti na plný úväzok. LCA nie je schválenie víza a jedna LCA môže pokrývať viacero pozícií. Zdroj: Ministerstvo práce USA, údaje OFLC LCA Disclosure, fiškálne roky 2023–2026 (najnovšie rozhodnutie 30. 6. 2026).